پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

9. دى 1397 - 13:09
سخنران مراسم یوم الله 9دی در شهرستان لنده گفت: در فتنه سال 88 دشمنان داخلی و خارجی حلاوت وشیرینی رای 85درصدی ملت را به کام انان تلخ کرده و در بازتاب این فتنه در صحنه بین المللی نیز آثار سوء ی به همراه داشته است.

به گزارش خبرلنده، محسن عدالتمند در اجتماع بزرگ مرامس گرامیداشت سالروز نهم دی ماه در شهرستان لنده گفت:9دی باید به درستی در جامعه تبین و تشرح شود تا نسل جوان ما به خوبی به ابعاد پشت پرده این فتنه امریکایی صهیونیستی پی ببرند.

وی افزود: فتنه 88 باعث شد تا ماهیت جنگ احزاب برای کشور دوباره تکرار شود و ملت ایران به خوبی دست های مخملی دشمنان را در قالب فتنه های احزاب بشناسند و در روز 9دی با بصیرت و هوشیاری این خدعه و فتنه را خنثی کنند.

سخنران مراسم یوم الله 9دی در شهرستان لنده تصریح کرد: برخی از عوامل خود فروخته داخل به سران کشورهای اروپایی و امریکایی نامه نوشتند که برتحریم ها افزوده شوند که این حرکت نیز در ادامه همان فتنه 88صورت گرفته است.

وی تاکیدکرد: دشمن از طریق فضای مجازی در حال توسعه و براندازی این نظام است که برخی ها در این فضا نظام را تا مرز براندازی پیش بردند و این نیز از اهداف و پشت پرده های فتنه 88است.

عدالتمند اظهارکرد: فتنه88 باعث شد بیشترین اسناد را در مجامع بین المللی برعلیه ما به کار ببرند و بیشترین قطعنامه ها و تهدیدات را بر علیه ما به کار ببرند که مهمترین دلیل آن گرای فتنه گران به دشمنان بود.

وی در ادامه گفت:  روز ۹دی دفع خطر از اسلام و نظام بود که مردم با بصیرت و هوشیاری خود از جمهوریت نظام دفاع کردند که بیش از چهار میلیون نفر در راهپیمایی شرکت کردند که این روز برای جمهوریت نظام بود.

سخنران مراسم یوم الله 9دی گفت: ۹دی آبروی به خطر افتاده نظام را برگرداند و این روز باعث شد تعالی نظام ما در بین مردم مستحکم تر شود و تهدید بزرگ براندازی را دفع کردند.

عدالتمند در ادامه خاطرنشان کرد: نه دی خون تازه ای بود به رگ های انقلاب که بار دیگر انقلاب حیاتی دوباره به خود گرفت.

وی خاطرنشان کرد: وقتی مشاور میرحسین موسوی از دو دهه قبل با برخی سرویس های جاسوسی و شبکه های ماهواره ای دیدار می کنند و تحت نفوذ بودند که باید پشت پرده انان را بهتر و بیشتر شناخت.

سخنران مراسم یوم الله 9دی گفت:  کسانی که زلف خود را به زلف فتنه گران گره می زنند باید خوب بدانند که به کسانی تکیه داده اند که در میدان برای دشمن بازی می کنند و مراقب فتنه ها و رفتارهای خود باشند.

وی در ادامه تاکیدکرد: کسانی هستند که فرصت طلبانه پشت برخی حوادث و جریانات خود را پنهان می کنند تا منفعت خود را تامین کنند.

عدالتمند گفت: دشمن از هم اکنون برای انتخابات سال 98 برنامه ریزی های وسیع و گسترده ای کرده است که از هم اکنون باید نورافکن بصیرت ملت در برابر ظلمات و تاریکی فتنه ها روشنایی خود را چند برابر کند تا فتنه ها حادث نشود.

این فرمانده دوران دفاع مقدس در خصوص برخی اظهارات در فضای مجازی در خصوص تویت محسن رضایی در فضای مجازی گفت: برخی ها دراین قضیه سو استفاده کردند و عملیات کربلای چهار با ترفند شکست قطعی صورت گرفت که پس از شکست درعملیات کربلای چهار پس از پانزده روز عملیات کربلای پنج با هدف فریب دشمن صورت گرفت و دشمن شکست سختی متحمل شده است.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس