پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

13. دى 1397 - 13:42
در راستای نهادینه کردن فرهنگ خدمتگزاری به مردم صورت خواهد گرفت:
برگزاری نخستین جشنواره خدمت در شهرستان لنده+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده از اجرای نخستین جشنواره خدمت در راستای نهادینه کردن فرهنگ خدمتگزاری به مردم در سطح شهرستان لنده خبر داد.

به گزارش خبرلنده، سرگرد پاسدار اسفندیار مختاری با اشاره به فلسفه وجودی خدمت به مردم و به کلام نورانی امام خمینی(ره) اشاره کرد که می فرمایند : بزرگ ترین راه مبارزه با آمریکا ، خدمت به مردم است.

وی افزود: تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج لنده با دعوت از عموم مردم به خصوص نیروهای فعال بسیج در حوزه ها ، پایگاه های مقاومت، حلقات صالحین نخستین جشنواره خدمت را در دهه مبارک فجر همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در این ناحیه برگزار خواهد کرد .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: این جشنواره در راستای نهادینه کردن فرهنگ خدمتگزاری به مردم در برطرف کردن نیازها و مشکلات هر منطقه است تا ضمن آموزش این فرهنگ زیبای اسلامی از طرح ها، پروژه ها و اقداماتی که در این راستا انجام شده به سهم خود تقدیر و تشکر نماید و زمینه ای باشد برای اجرای برنامه های خلاقانه و خودجوش در سطح شهرستان لنده و استان .

وی تاکیدکرد: جشنواره ی خدمت با رویکرد معرفی ظرفیت‌های بسیج و حمایت از اقدامات خدمتگزاری بسیجیان در محورهای جهادی و سازندگی، علمی و پژوهشی و هنری ، بهداشتی و امدادی ، فرهنگی و تربیتی برگزار خواهدشد.

مختاری اظهارکرد: بخش ویژه این جشنواره نیز بخش "از آخر مجلس" است که از چهره های فعال و اقدامات فرهنگی و تربیتی سطح شهرستان که به صورت خودجوش و گمنام در راستای گسترش فرهنگ عاشورایی شهادت و مهدویت فعالیت دارند، تقدیر و تشکر می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: دبیرخانه جشنواره خدمت، تعلیم و تربیت ناحیه مقاومت بسیج لنده است که  بسیجیان عزیز می توانند پس از مراجعه به پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج طرح، اقدام و یا پروژه خود را که طبق یکی از محورهای جشنواره است تحویل نمایند تا در دهه مبارک فجر طبق آیتم های مشخص شده جشنواره از سوی هیئت داوری بررسی و انتخاب و در پایان به نفرات برتر هر محور جوایز نفیس و تندیس یادبود جشنواره اهدا می شود.

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس