پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

17. دى 1397 - 23:18
رئیس شورای شهر و شهردار لنده در واکنش به خبر صبح زاگرس با ارسال جوابیه ای خواستار انتشار جوابیه خود شدند.

به گزارش خبرلنده به نقل از پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، در پی انتشار خبرصدور قراربازداشت برای رئیس شورای شهرلنده و ابلاغ پایان حکم شهردارلنده+جزئیات،رئیس شورای شهر و شهردار لنده با ارسال جوابیه های جداگاه خواستار انتشار این جوابیه نامه ها در سایت صبح زاگرس شدند.

جوابیه رئیس شورای شهر شهرلنده در پی انتشار خبر صدور قرار بازداشت برای رئیس شورای شهر لنده

به مدیر محترم پایگاه اطلاع رسانی صبح زاگرس

بدون شک جایگاه و نقش رسانه در جامعه نقشی پر رنگ و مهم است که این رسالت خطیر بر دوش اصحاب محترم رسانه است که صیانت و پاسداری از این نقش مهم در جامعه کاملا مهم است.

احتراما در خصوص انتشار خبر/صدور قرار بازداشت برای رئیس شورای شهر لنده/ از سوی آن خبرگزاری لازم است در راستای اصالت رسانه ای جوابیه اینجانب را منتشر نمایید:

در خصوص مسائل و مشکلات شهرداری و شورای شهر لنده بنده به عنوان منتخب مردم وظیفه دارم تا جایی که قانون و مقررات اجازه می دهد و تا جایی که توانددارم از حق و حقوق مردم که ولی نعمت همه ما هستند صیانت و پاسداری نماییم، لذا در خصوص برخی مسائل مطرح شده در فضاهای مجازی و سایت های خبری در خصوص مسائل شهرداری وظیفه دارم از حقوق مردم خود دفاع نماییم.
لذا در خصوص انتشار خبر مذکور به اطلاع شما سروران گرامی رسانیده می شود که بنده هم اکنون در منزل می باشم و ادعای صدور قرار بازداشت خود را تکذیب می نماییم.

لذا انتظار داریم آن رسانه در راستای رسالت ذاتی خویش نسبت به انتشار این جوابیه اقدام نمایید.
عزیزاله شریفی
رئیس شورای شهرلنده

 

***********

جوابیه شهردار لنده در پی انتشار خبر پایان ماموریت شهردار لنده

به مدیر محترم پایگاه اطلاع رسانی صبح زاگرس

جامعه ای پویا است که رسانه آن با عمل به شعار آزادی بیان و صحت خبر در راستای تعالی اندیشه جامعه گام بردارد ،احتراما در خصوص انتشار خبر/پایان ماموریت شهردار لنده/ از سوی آن خبرگزاری لازم است در راستای رسالت رسانه ای آن پایگاه خبری جوابیه اینجانب را منتشر نمایید:

احترما پیرو تصویر  مکاتبه مورخ ۱۳۹۷/۱۰/۱ مدیرکل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استان در خصوص وضعیت سابقه خدمتی آقای مختار مشهدی زاده شهردار لنده تکذیبه خبر منتشر شده را برابر نامه ضمیمه ارسال و خواهان انتشار عین نامه در جوابیه می باشم.

مختار مشهدی زاده
شهردار لنده

 

---
---

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس