پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

21. دى 1397 - 13:42
امام جمعه شهرستان لنده گفت:مردم و مسئولان استان کهگیلویه وبویراحمد سوء قصد به رئیس کل دادگستری استان را محکوم و خواستار برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی شده اند.

به گزارش خبرلنده، حجت السلام سید هدایت الله محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به تحریم های دشمنان و تهدیدات آنان گفت: در چهار دهه گذشته دشمنان باتهدیدات و تحریم های خود فکر می کردند که با اعمال این تحریم ها می توانند به نظام ما ضربه وارد کنند و این در حالی است که ملت ما از این تحریم ها را با شعار ما می توانیم  به فرصت تبدیل کرد.

وی افزود:  امسال ملت و نظام و رهبری ایران جشن چهل ساله خود را باشکوه با تجربه چهل ساله ای که به دست آورده است را در سایه دستاوردهای عظیم خود با راهبرد ما می توانیم برای عبور از مشکلات کشور در پیش خواهد گرفت.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: اوایل انقلاب وقتی به امام راحل خبر دادند که آمریکا رابطه خودش را با ما قطع کرد امام راحب خطاب به شهید چمران فرمودند: الحمدلله قدر به رابطه خودش عامل موفقیت و سرپا ایستادن ما خواهد شد حقیقت هم این شد که تحریم‌ها اگر چه آسیب هایی دارد ولی برکاتی هم دارد وقتی خیلی از نیازهای کشور قطعات امسال هم رو به ما ندادند باعث شد تا خودمان مطالعه کنیم و خودمان قرار و طراحی و به دست بیاریم و نیازهای کشور حقیقت خیلی از پیشرفت های کشور به برکت تحریم‌ها به دست آمده است که  روحیه انقلابی رمز پیشرفت کشور و عبور از مشکلات است.

وی اظهارکرد: امروز هم وظیفه مسئولان کشور در شرایطی به وجود آمده که کشور و حل مشکلات خود هستند که روی قول اروپایی ها حساب نکنند چرا که ۴ ماه پیش نیز مقام معظم رهبری فرمودند امیدی به وعده‌های کشورهای اروپایی هم نداشته باشید برابر توصیه دو روز قبل رهبر انقلاب فرمود با این راهرو با عقلانیت انتخاب کرد واقع نگر باشیم .

محمودی اصل گفت:توجه به وضعیت معیشتی اصلی ترین وظیفه مسئولان دولتی و همه عوامل دست اندرکار است.

وی تاکیدکرد: میلاد خجسته و مسعود دختر با کرامت امیرمومنان و خانم فاطمه زهرا یعنی حضرت زینب سلام الله علیهم اجمعین الگوی ماندگاری آثار و الگوی بصیرت زن مسلمان است.

خطیب جمعه لنده گفت: سالروز شهادت شهیدان احمدی روشن و علی محمدی را داریم از شهدای هسته ای روزی که انرژی هسته ای حق مسلم ما بود همین جوانه ها و همین دانشمندان این صنعت تخصصی بومی را برای ما به ارمغان آورده و فرد جزء نیازهای اصلی آیندگان و نسل‌های بعدی بحث نیاز به انرژی هسته ای است که امروزه هم در عرصه پزشکی به ویژه خیلی داره از آن استفاده  می شود.

وی تاکیدکرد: سالروز شهادت شهید نواب صفوی را در پیش داریم شهیدی که راه تشکیل حکومت اسلامی است سال ۳۴ شهید شد انقلاب ۵۷ به پیروزی رسید اما همه اینها بستر را فراهم کرد برای پیروزی نهایی شهیدان فدائیان اسلام که به روح مطهر این شهیدان و همه شهدای راه اسلام درود می‌فرستیم .

خطیب جمعه لنده خاطرنشان کرد:سوء قصد به رئیس کل دادگستری استان یکی از مهمترین حوادث هفته جاری بود که باعث محکومیت همه مردم و مسئولان در باب این عمل زشت و خیانتکارانه شده است.

محمودی اصل اظهارکرد: بیانیه‌ای که دیروز و ائمه جمعه استان در حمایت از مسئولان قضایی استان به خصوص رئیس کل دادگستری استان به ریاست محترم قوه قضاییه ارسال کردند خواهان حمایت همه‌جانبه  از قضات شجاع و انقلابی و آنهایی بودیم که دنبال احقاق حقوق مردم هستند باشیم که لازم است همه عواملی که چنین اقداماتی را انجام می دهند بدانند که راه مبارزه با فساد با اینگونه اقدامات متوقف نخواهد شد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس