پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

23. دى 1397 - 18:44
بخشدار موگرمون گفت: وقتی نمی توانیم خدماتی به مردم ارائه دهیم چگونه می توان از آنان برای ورود به مناطق گردشگری پولی بگیریم.

به  گزارش از خبرلنده، موسی محتشم در دومین جلسه مجمع سلامت شهرستان لنده با اشاره به مشکلات بهداشتی در حوزه موگرمون گفت: یکی از مهمترین مصوبات شورای سلامت شهرستان لنده بحث احداث سرویس های بهداشتی در مناطق تفریحی و گردشگری است.

 

وی افزود: این مصوبه در حالی قابل اجرا است که برای مناطق کوه سیاه و منطقه موگرمون نیازمند مراقبت و ارائه خدماتی به مردم هستیم و باید اعتبار این کار نیز تامین شود.

 

رئیس شورای اداری بخش موگرمون تصریح کرد: نمی توانیم از محل اعتبارات روستاهای اقماری نسبت به احداث سرویس بهداشتی اقدام کنیم چرا که از لحاظ قانون و سازمان بازرسی تخلف محرز محسوب می شود.

 

وی تاکیدکرد: زمانی ما می توانیم در حوزه گردشگری از مردم هزینه بگیریم که خدماتی اساسی به آنان ارائه دهیم وگر نه نمی توانیم از مردم هزینه ای دریافت کنیم.

 

محتشم گفت: در ایام نوروز بیش از 650خانوار در یک روز برابر آمار در یک منطقه حضور یافتند که هیچ خدماتی جواب گوی این همه جمعیت نبوده و نیست.

 

وی گریزی نیز به اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان نیز زد و گفت: در سایر مناطق گردشگر در شهرستان های همجوار شاهد احداث آلاچیق و سایبان هستیم که متاسفانه در این شهرستان کمترین خدمات صورت گرفته است.

 

بخشدار موگرمون اظهارکرد: متاسفانه متصدیان طرح های پرورش ماهی در منطقه موگرمون که رایگان از آب، هوا و خاک این منطقه و رودخانه خروشان استفاده می کنند به هیچ وجه ممکن حاضر به ارائه خدمات به مردم نیستند و از مصوبات شورای اداری و سلامت تمکین نمی کنند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس