پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

25. دى 1397 - 21:10
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب صورت خواهد گرفت:
حضورگروه 40 نفره جهادی دندانپزشکی شهید احمد کاظمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در لنده
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و درراستای محرومیت زدایی گروه جهادی 40 نفره دندانپزشکی شهید احمد کاظمی دانشگاه علوم پزشکی تهران به منظور ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به مردم شهرستان لنده خدمات رسانی خواهند کرد.

،وحید باقر زاده در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده، با اشاره به خدمات مهم قرارگاه شهید کاظمی در مناطق محروم کشور گفت: قرارگاه جهادی شهید حاج احمد کاظمی در راستای فعالیت های جهادی خود در حوزه بهداشت دهان و دندان با همکاری بنیاد علوی بیش از یک میلیاردو200میلیون تومان در قلعه گنج کرمان خدمات دندانپزشکی به مردم این منطقه محروم ارائه کرده است.

 

وی افزود: در راستای سیاست های محرومیت زدایی این قرارگاه در آینده نزدیک و با همکاری بنیاد علوی، دفترامام جمعه، سپاه ناحیه لنده، فرمانداری، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی، آموزش و پرورش، شبکه بهداشت و دمان لنده و نیروی انتظامی شهرستان لنده این گروه در راستای خدمات دندانپزشکی شامل بهداشت دهان و دندان، جراحی، عصب کشی، کشیدن،ترمیم، پر کردن و سایر خدمات به مردم شهرستان لنده به خصوص نهادهای حمایتی خدمات ارائه خواهد کرد.

 

مسئول اطلاع رسانی اردوی جهادی شهید احمدکاظمی دانشگاه علوم پزشکی تهران تصریح کرد: این گروه همزمان با دهه مبارک فجر در تاریخ پنجم الی یازدهم بهمن ماه سال جاری به ارائه خدمات بهداشتی در حوزه دهان ودندان خواهیم پرداخت.

 

گفتنی است در طول یکسال گذشته گروه های جهادی از طرف دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با حضور در دو منطقه موگرمون و مال ملا خدمات رایگان در حوزه دندانپزشکی به مردم ارائه کردند که رضایت اقشار مختلف مردم به خصوص نیازمندان را به همراه داشته است.

انتهای پیام/   

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس