پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

2. بهمن 1397 - 18:20
شهردار لنده گفت: متاسفانه برخی ادارات خدمات رسانه عملکرد و شالکه خدمتی شهرداری را زیر سئوال برده اند چطور ممکن است که در 18متر لوله آب در یکی از خیابان های سادات لنده 14کمربند زده می شود.

به گزارش خبرلنده، مختار مشهدی زاده با گلایه از ادارات خدمات رسان در سطح شهر لنده گفت: سیمای شهری یکی از مهمترین شریان های اصلی هر شهر است که در نگاه هر شهروند و بیننده ای در بدو ورود به شهر چنان جلوه گر است که ماهیت آن شهر را نشان می دهد.

وی افزود: ادارات خدمات رسان متاسفانه شهر را شخم زدند و جای جای این شهر را کنده کاری کردند و آن را به حال خود رها کردند که این مسئله باعث گلایه مندی و اعتراضات گسترده مردم شده است.

شهردار لنده تصریح کرد:کجای این استان مشاهده می کنید که دریک خیابان 18متر لوله آب بیش از 14کمربند زده شود و چندان نیز به تعهدادت خود در قبال کندکاری ها نیز پایبند نباشند.

وی تاکیدکرد: متاسفانه آبفای شهری در حوزه خدمات شهری به مردم و شهرداری ظلم کرده است که آثار آن را می توان در کنده کاری خیابان ها به وضوح دید.

مشهدی زاده اظهارکرد: متاسفانه شرکت مخابرات چندان نیز به تعهدات خود در قبال کنده کاری های صورت گرفته پای بند نبوده و جالب است که اظهارکردند که وظیفه شهرداری است که این مطلب در جای خود قابل تامل است.

شهردار لنده گفت: اجرایی و عملیاتی کردن بیش از شش هزار متر جدول در سطح شهر لنده و شهرک های فجر و سرآسیاب در طول یکسال گذشته از مهمترین اقدامات شهرداری لنده بوده است.

وی تاکیدکرد: بیش از یک هزارو 500متر جدول سطح شهر مرمت و بازسازی شده است که با این کار مشکل برخی محلات در خصوص شکستگی جداول نیز حل شده است.

مشهدی زاده اظهارکرد: در خصوص سگ های ولگرد نیز شهرداری همانند سایر دستگاه های متولی یک عضو است و به تنهایی نمی تواند کاری کند و می بایست سایر ادارات در خصوص جمع آوری سگ های ولگرد همکاری و مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس