پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

10. بهمن 1397 - 20:00
رئیس شورای اداری بخش موگرمون خبرداد:
تشریح برنامه های ستاد دهه فجر بخش موگرمون/برگزاری جشن بزرگ عشایری و روستایی در وحدت آباد
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
رئیس شورای اداری بخش موگرمون از تشریح برنامه های ستاد دهه فجر در بخش موگرمون و اجرای برنامه های متنوع در چله انقلاب اسلامی در این بخش خبرداد.

موسی محتشم در گفت و گو با خبرنگار خبرلنده، با اشاره به دستاوردهای و خدمات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی در چهار دهه گذشته گفت: امروز به برکت خون شهدا و جانفشانی همه رزمندگان و مدافعان حرم و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و تلاش همه دولتمردان مسیر و راه انقلاب پس از چهار دهه در مسیر پیشرفت و ترقی است.

 

وی افزود: عمق محرومیت در روستاها و عدم توجه به مطالبات مردم از عمده ترین خیانت های دوران ستم شاهی است که با پیروزی انقلاب اسلامی و تلاش های خوب مسئولان در چهار دهه گذشته در جهت رفع مشکلات و کاستی های مناطق مختلف کشور باعث شده است تا امروز بخش اعظمی از این مشکلات رفع شود و مابقی نیز در آینده رفع شود.

              

بخشدار موگرمون تصریح کرد: به شکرانه چهار دهه مجاهدت و مقاومت مردم در برابر همه تحریم ها، تهدیدات و با تحمل همه مشکلات امیدواریم در دهه پر فروغ فجر امسال با رعایت حرمت ایام فاطمیه برنامه های خوبی به پاسداشت چهلمین فجر پیروزی داشته باشیم.

 

وی افزود: امسال برنامه های خوبی در راستای گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب در بخش موگرمون برگزار خواهد شد که برگزاری جشن بزرگ عشایری و روستایی با همکاری جهاد کشاورزی، دهیاری و برخی ادارات در روستای وحدت آباد با حضور همه مسئولان شهرستانی و اقشار مختلف مردم.

 

محتشم گفت: غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری و اجرای برنامه های متنوع جشن در مدارس روستایی از مهمترین برنامه های دهه فجر در بخش موگرمون است.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس