پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

11. بهمن 1397 - 9:04
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام در مجلس شورای اسلامی گفت: جاده لنده به تشان به طول 34 کیلومتر تا قبل از پایان سال با حضور مسئولان کشوری و استانی کلنگ زنی خواهد شد.

به گزارش از خبرلنده، عدل هاشمی پور با تبریک دهه مبارک فجر و اشاره به دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: مبلغ 600 میلیارد ریال اعتبار مرحلۀ اول جاده لنده به تشان است که در فاز اول  36کیلومتر آن با تزریق این اعتبار عملیات کلنگ زنی آن با حضور مسئولان کشری و استانی آغاز خواهد شد.

 

وی افزود: طول مسیر این جاده 110کیلومتر است که با تکمیل این جاده بخش اعظمی از مشکلات استان های خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد در ترانزیت کالا و حمل مسافر از بنادر خوزستان به مرکز کشور حل خواهدشد.

 

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، لنده و چرام در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دیگر طرح های راه سازی در دست اقدام جاده لنده به تراب، جایزان به لیکک، لیکک به رامهرمز و دیشموک به باغملک است.

 

وی تاکیدکرد: جاده تنگ چویل دیشموک به باغملک 60 میلیارد ریال اعتبار از وزیر نفت برای احداث آن تخصیص داده شده و هم اکنون این طرح در حال اجرا است.

 

هاشمی پور در ادامه بیان کرد: جاده چهار بانده سوق به دهدشت در دهه فجر امسال افتتاح و همچنین جاده چرام به دهدشت ظرف سه ماه آینده به بهره برداری می رسد.

 

وی گفت: احداث 2 کیلومتر باند اضطراری آسفالته برای فرود هواپیما در شهر دهدشت در دستور کار است که این طرح 40 میلیارد ریال اعتبار برای خرید زمین دریافت کرده است.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس