پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

14. بهمن 1397 - 23:29
رئیس شورای اداری بخش موگرمون از اعزام کاروان خدمت و سلامت جمعیت هلال احمرشهرستان لنده به روستای مونه از توابع بخش موگرمون خبرداد.

موسی محتشم در گفت و گو با خبرنگار خبرلنده، با اشاره به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی گفت: آنچه امروز روز پیروزی انقلاب اسلامی است همین مردمی بودن و مشارکت در تمام امورات است که پس از گذشت چهار دهه در صحنه های مختلف همواره پای نظام و انقلابند.

وی افزود: برابر هماهنگی صورت گرفته از سوی جمیت هلال احمر شهرستان لنده و در راستای سیاست ها و ماموریت های این سازمان و به منظور قدردانی از حماسه حضور مردم در تمام عرصه با اعزام کاروان خدمت و سلامت روز دوشنبه در قالب یک تیم پزشکی شامل دو پزشک عمومی، پزشک متخصص داخلی زنان، کارشناس مامایی به همراه داروی رایگان به روستای مونه اعزام خواهدکرد.

رئیس شورای اداری بخش موگرمون تصریح کرد: فعالیت های بشر دوستانه جمعیت هلال احمر باعث خواهد تا خط مشی خدمات دهی به مردم به خصوص به اقشار کم درآمد و محروم جامعه دو چندان شود.

محتشم اظهارکرد:در این حرکت جهادی بسته های غذایی نیز بین تعدادی از خانواده های نیازمند نیز به همت جمعیت هلال احمر شهرستان نیز توزیع خواهد شد که کمک بزرگی نیز به این خانواده ها است.

وی تاکیدکرد: از فعالیت های انسان دوستانه مدیرعامل استان، امور داوطلبان و جمعیت هلال احمر شهرستان لنده جهت ارائه خدمات به مناطق کمتر توسعه یافته قدردانی می کنیم ولی امیدواریم این حرکت ها با توجه به مشکلات مردم در طول سال تکرار شود تا سایر روستاها نیز از این خدمات بهره لازم را ببرند.

بخشدار موگرمون گفت: همکاری و تعامل خوب جمعیت هلال احمر، دهیار روستای مونه و شبکه بهداشت و درمان در راستای انجام این خدمت نیز قابل تقدیر است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس