پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

17. بهمن 1397 - 10:14
دوره آموزشی طرح نیک(نماز یاوران کوچک) با حضور مربیان و مدیران مهدهای کودک و مسئولان استانی و شهرستانی در لنده برگزارشد.

به گزارش خبرلنده،دوره آموزشی طرح نیک(نماز یاوران کوچک)، ویژه ۳۰نفر از مدیران و مربیان مهد های کودک تحت نظارت بهزیستی شهرستان لنده با حضور حاج آقا وحدتی مسول  فرهنگی و مدرس ستاد اقامه نماز ، برگزار شد.

در این دوره آموزشی سزکار خانم بهروز ، با تاکید بر آموزش آموزه های دینی در مهد های کودک گفت: هدف ما در بهزیستی رشد و تعالی کودکان در تمامی ابعاد مختلف رشد اعم از جسمی، روحی ، روانی، اجتماعی، فرهنگی، دینی است.

 

در ادامه نورعلی  کاظمی: تاکید داشتن فطرت خدا جویی انسان در سنین کودکی بیدار می شود و اگر در این دوران با توجه به تمایلات فطری و گرایش انسان به خدا دوستی و احساس خدا پرستی بتوان نمایی از دین و مذهب را در قالب زیبا و به زبان کودکانه به نونهالان ارائه داد، تربیت دینی اخلاقی اسلامی و بسیاری از ویژگی های یک انسان مسلمان به طور غیر مستقیم در این عزیزان شکل خواهد گرفت.

 

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده تصریح کرد: آنچه امروز رسالت بهزیستی را در بین سایر ادارات و نهادها دو چندان کرده است خدمت بی منت به اقشاری است که شاید نیازمند بهترین حمایت های مادی و معنوی در جامعه هستند.

حت الاسلام  وحدتی مسول امور فرهنگی بهزیستی استان در ادامه هدف ازبرگزاری این دوره آموزشی را ترویج فرهنگ نماز در دوران کودکی و نهادینه سازی اعمال معنوی از دوران کودکی تا بزرگسالی، رشد و تعالی جامعه اسلامی دانست و افزود: در همین راستا بهزیستی با مشارکت ستاد اقامه نماز استان دوره آموزشی طرح نیک را جهت مدیران و مربیان مهد های کودک تحت نظارت بهزیستی این استان بصورت تئوری و عملی برگزار کرد.

این دوره یک روزه به همت اداره بهزیستی شهرستان لنده و معاونت فرهنگی اداره کل بهزیستی کهگیلویه وبویراحمد برگزارشد.

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس