پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

19. بهمن 1397 - 12:35
امام جمعه شهرستان لنده گفت: باتوجه به صدور بیانیه ۱۲بندی و گستاخانه اروپایی ها ملت ایران و سپاه در روز های آینده پاسخ کوبنده ای به این بیانه خواهد داد.

به گزارش خبرلنده،حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به سالروز شهادت حضرت فاطمه(س)گفت:سالروز شهادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه(س) را به همه مسلمانان جهان تسلیت عرض می کنیم و باید بدانیم که تنها شخصیتی که با جریان نفاق و کفر مبارزه کرد و مظلومانه نیز به شهادت رسید حضرت فاطمه (س)بود که پیامبر (ص)همواره ایشان را پاره تن خود خطاب می کرد.

 

وی افزود:حضرت فاطمه(س)به خوبی می دانست اگر مبارزه نکند امت اسلام با چالش های اساسی مواجه خواهد شد و به جای شمشیر از زبان برنده خود برای بیداری مردم استفاده می کرد هرچند عده ای نمی خواستند این هدف عالی متعالی شود ولی با شهادت خویش حقانیت و مظلومیت شیعه را به جهان به اثبات رساند.

 

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد:حضرت فاطمه(س)دفاع از حریم ولایت را وظیفه خویش می دانست و یکجا با خطبه های خود جریان نفاق را رسوا می کرد و در جای دیگر به بیان جایگاه رفیع پدر و همسر را فریاد می زد و جایی هم خانه نشین بود و گریه می کرد و مسیر ولایت را طی می کرد که وصیت وی و دفن شبانه و مخفی ماندن قبر وی درس های است که برای تبیین حقایق و امام زمان خویش به کار می بست.

 

وی تاکیدکرد:حضرت فاطمه(س) با شهادت خود و وصیت سیاسی دقیق خود راه سو استفاده را بر منافقین بست و تنها نقشه دشمنان را خنثی کرد بلکه راهی را برای همه عالمیان در زنده نگهداشتن حقیقت ولایت به میراث گذاشت.

 

محمودی اصل اظهارکرد:حضرت فاطمه با بهره گیری از علم و نبوغ خود رسالت نبوت را به امامت تبدیل کرد و حضور سیاسی حضرت فاطمه برای همه ما درس بزرگی است که باید به عنوان الگویی بی بدیل در جامعه از آن یاد کرد.

 

خطیب جمعه شهرستان لنده گفت: زنان ما با الگوگیری از ان بانوی دوعالم در صحنه های مختلف همواره درکنار حفظ ارزش ها و آرمان ها در خط مقدم بودند و دردفاع مقدس نیز شاهد حضور آنان بودیم که برخی ها با تربیت فرزندانی شایسته آنان را برای دفاع از میهمن تقدیم نظام کردند. 

 

وی خاطرنشان کرد:دهه میارک فجر و موسمی که برای ملت ایران سرشار از خاطرات دل انگیز است و باید یاد کنیم از شهدا و امام شهدا که این انقلاب مدیون فداکاری و هدایت اینان است.

 

امام جمعه لنده گفت:دشمنان درآستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب همواره با توطئه چینی به دنبال عدم برگزاری جشن چهلمین سال انقلاب بودند که ملت ایران در چهاردهه گذشته با حضور خوددر راهپیمایی۲۲بهمن همواره این توطئه ها را خنثی کردند.

 

محمودی اصل در ادامه خاطرنشان کرد:دریک سال گذشته تلاش های زیادی کردند تا مردم را دلسرد و مسئولان را خسته جلو دهند ولی به خوبی می بینیم برنامه ها به درستی و جشن ۲۲بهمن در حال اماده سازی است که دشمن در آستانه ۲۲بهمن در فضای مجازی دست به کار شدند که بازهم ملت با حضور خود امیدوارانه چهلمین سالگرد انقلاب را جشن می گیرند.

 

وی تصریح کرد:حضور ملت پاسخی محکم به جنگ اقتصادی دشمن است هرچند مشکلاتی به علت برخی مسائل از سوی برخی مسئولان هست ولی ملت ما به خوبی از نقشه های دشمنان آگاه هستند.

 

محمودی اصل گفت:ملت ما در پازل استکبار جهانی بازی نخواهد کرد و در ۲۲بهمن پاسخی محکم به توطئه های دشمنان خواهد داد که این حضور پشتوانه ای محکم برای مسئولان نیز خواهد بود.
وی گفت:امروز شاهد بیعت نسل چهارم انقلاب  در راهپیمایی ۲۲بهمن خواهیم بود که راه امام و شهدا را با قاطعیت دنبال خواهند کرد.

امام جمعه لنده گفت:بیانه ۱۲بندی اتحادیه اروپا بسیار گستاخانه بود که باید مسئولان ما پاسخ کوبنده دهند که ۹ماه است که امریکا از برجام خارج شد و اروپایی ها همچنان زبان درازی می کنند که موارد مطرح شده فروش نفت در برابر غذا و دارو بود که امروز خریدار نفت ما کشورهای دیگری هستند.

 

وی خاطرنشان کرد:بحث موشکی ایران را باید به مذاکره بگذاریم که این واقعا مسخره است که در باره بحث موشکی بخواهیم در بهانه های مختلف مذاکره کنیم و نام تسلیم و امتیاز دادن را مذاکره می نامند که این با عزت و اقتدار ما کاملا منافات دارد.

خطیب جمعه لنده گفت:تاسف اینجا است که برخی مسئولان داخلی از این بیانیه استقبال کردندکه لازم است بدانند که سپاه پاسداران جواب این اقدامات را در روز های آینده خواهند داد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس