پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

20. بهمن 1397 - 15:55
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: اگر گذری کوتاه به تحولات و نوع ساختار جنگ ها بیاندازیم به خوبی می بینیم که تمرکز امروز دشمن بر روی جنگ نرمی است که در حال تضعیف بنیه های اعتقادی نسل جوان ما است.

به گزارش خبرلنده، سرگرد پاسدار اسفندیار مختاری در مراسم یادواره سرداران و ۹۰شهید شهرستان لنده با گرامیداشت یاد وخاطره شهدا گفت:برای رسیدن به سعادت و شهادت باید شهید بود تا به شهادت برسد.

 

وی افزود:برای رسیدن به سعادت باید طالب شهادت بود که در این راه باید سبک زندگی ما در این حوزه نیز در مسیر شهدا قرارگیرد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: دیدار و سرکشی از خانواده شهدا یک وظیفه است چرا که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری امروز زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از راه آنان نیست.

 

وی تاکید کرد: امروز در جهاد اکبری قرار گرفتیم که نباید فریب دسیسه های دشمنان را بخوریم و باید با بصیریت عاشورایی از این گردنه سخت نیز عبور کنیم.

 

مختاری اظهارکرد:امروز دشمن از هر فرصتی برای ایجاد شکاف در بین مردم و مسئولان استفاده می کند تا این شکاف موجب نارضایتی مردم و تولید بحران در کشور کند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: مردم ولایت مدار و بصیرما در عرصه ها و بحران های مختلف با حضور در صحنه بودن خود توطئه های دشمن را خنثی کرده اند.

 

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس