پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

22. بهمن 1397 - 11:25
حجت الاسلام حمید برازش گفت:حضورگسترده مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال پاسخی محکم به یاوه گویان بود که لازم است مسئولان خوب بدانند که مردم به تکلیف خود عمل کردند که امروز دیگر نوبت مسئولان است که به وظیفه خود در قبال مردم عمل کنند.

به گزارش خبرلنده، مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در مراسم یوم الله ۲۲بهمن در جمعه مردم شهرستان لنده با تبریک دهه مبارک فجر و تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه(س)گفت:برای بیان شخصیت معنوی حضرت زهرا(س) ولایت مداری و ولایت پذیری آن همواره مورد تحسین بوده است.

وی افزود:شخصیت کم نظیر این بانوی با کرامت  باعث شد تا خیلی از مشکلات و چالش ها را تحمل کند و افتخار ا ولین شهیده عالم هستی را نصیب خود کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:امروز ندای این عمار رهبری در حال سر داده می شود که دشمنان از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به انقلاب کوتاهی نمی کنند و از قطار انقلاب پیاده شده اند.

وی افزود:امروز دشمن چه در جنگ هشت ساله تحمیلی و بعد از آن در جنگ اقتصادی و سیاسی خود به دنبال ضربه زدن به نظام و انقلاب است که با همین حضور بصیرتمندانه مردم ودر صحنه بودن تمام فتنه های آنان را خنثی کردند.

برازش اظهارکرد:جنگ اقتصادی امروز دشمن باعث شد تا برخی از دشمنان داخلی همانند زمان پیامبر(ص)و سهم خواهی آنان در کشور هست تا بر مردم فشار اقتصادی وارد کنند تا در مقابل نظام بیاستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه وبویراحمد تاکیدکرد:ملت با بصیر ایران اسلامی در تمام صحنه ها مدافع ارزش ها و ولایت بودند و در همین راهپیمایی ۲۲بهمن آن را به اثبات رسانیدند.

وی گفت: دشمن سه گفتمان را در جهان هدف قرار داده است که فرهنگ مهدوی، ولایت فقیه و ترویج دین اسلام سه محور کلیدی است که با بیش از یک میلیون سایت در حال تخریب این مباحث هستند.

برازش گفت:امروز در عراق با یک فتوای آیت الله سیستانی جوانان آن کشور به میدان آمدند و در سوریه و لبنان نیز شاهد حضور جوانان شیعی وسنی در کنار محور مقاومت از اسلام دفاع می کنند.

وی گفت:ملت ما پشتیبان راستین انقلاب هستند و همه سختی ها را تحمل می کنند ولی مسئولان باید حواسشان باشد که مردم در صحنه هستند ولی شما باید خادم مردم باشید و این سختی ها در حوزه معیشت مردم است که با کمی مدیریت و تکیه بر اقتصاد داخلی قابل حل خواهد بود.

برازش گفت:برخی از مسئولان ما چشمشان به غربی ها است و علی رغم همه مشکلات هنوز چشمشان به دشمن است ولی اگر کمی تغییر موضع دهند می توانند از این گردنه عبور کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه وبویراحمد گفت:اگر مقام معظم رهبری از برخی از مسئولان گلایه مند نبود به جوانان فرمان آتش به اختیار را نمی داد.

وی خاطرنشان کرد:روزی دشمن داخلی  در زمان علی بن ابی طالب(ع) با فرستادن ابوموسی اشعری را به میدان فرستاندند تا مذاکره کند در حاکمیت با مکر عمروعاص علی (ع)را از حاکمیت دینی جامعه اسلامی خلع و معاویه را منصوب کرد که تمام مذاکره را باختیم .

برازش درادامه گفت: مقام معظم رهبری همواره درمورد مذاکره با غرب گفتند که با مذاکره با غرب مخالف و خوشبین نیستم که نتیجه برجام امروز پوچ بوده است و اگر با اتحاد و تبعیت از رهبری حرکت می شد اروز بعد از چندسال دستاوردی در برجام نصیبمان می شد.

سخنران مراسم۲۲بهمن لنده گفت: امروز فصل الخطاب همه ما فرمایشات مقام معظم رهبری است که باید با تکیه بر اتحاد و همدلی باید صورت خواهدگرفت.

وی گفت:امروز به برکت انقلاب موشک های ما با برد بیش از ۲۵۰۰کیلومتر بهترین مدافع ایران اسلامی است که درلحظه ای هر فتنه و دسیسه ای را دفع خواهدکرد.

برازش گفت:امروز تمام پایگاه های سیاسی و نظامی امریکا درکشورهای مختلف به انزوال کشیده شده است که عربستان سعودی نیز با سرعت بیشتری در مسیر انزوال قرارگرفته است.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس