پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

22. بهمن 1397 - 12:56
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده به پاس حضور معنادار و سرشار از بصیرت اقشار مختلف مردم استان و شهرستان لنده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بیانیه تقدیر و تشکر صادر کرد.

به گزارش خبرلنده، سرگرد پاسدار اسفندیار مختاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده با صدور بیانه ای از حضور معنادار و سرشار از بصیرت اقشار مختلف مردم استان و شهرستان لنده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بیانیه تقدیر و تشکر صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

حضور حماسه‌ساز و  انقلابی اقشار مختلف مردم استان به خصوص مردم ولایت مدارشهرستان لنده در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن که در واقع آوردگاه دفاع از حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محسوب شده ، نمایش معناداری از اعتقاد راسخ ملت نسبت به آرمان‌های  ارزشمند و حیات بخش انقلاب اسلامی را به جهانیان نمایاند.

این حضور گسترده و آگاهانه تجدید میثاقی دوباره با آرمان‌های شهدا، امام شهیدان و نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای «مدظله العالی»  بوده  و برگ زرین دیگری در تاریخ پـر فروغ و افتخار ملت بزرگ و غیور ایران اسلامی در طلیعه‌ ورود به پنجمین دهه بهار آزادی را رقم زد.

همانگونه که از مردم فهیم و با درایت  شهرستان لنده انتظار می رفت با شرکت گسترده در راهپیمایی و جشن بزرگ ملی 22 بهمن، بار دیگر شکوه، عظمت و پایبندی خود را به اصول و آرمان های انقلاب اسلامی نشان دادند و ثابت کردند که علیرغم همه مشکلات اقتصادی و تبلیغات دشمنان کماکان آماده ایثار و جانفشانی در راه اعتلای اسلام و ایران هستند.

اینجانب از تمامی اقشار مختلف  شهرستان لنده اعم از فرهنگیان،بسیجیان، کارگران، کارکنان دولت، نهادهای نظامی، انتظامی و امنیتی، اصناف، دانشجویان، دانش‌آموزان، کشاورزان و فعالان بخش‌های اقتصادی برای شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن برای همه آرزوی سربلندی و موفقیت و بهروزی در راه اعتلای ایران سربلند اسلامی علی رغم بارش رحمت الهی با حضور تاریخی و کم نظیر خود حماسه آفریدید تقدیر و تشکر نموده و  خلق این حماسه عظیم را به پیشگاه مقام معظم رهبری و تمامی ایرانیان عزیز تبریک می‌گوییم.
همچنین بر خود لازم می‌دانیم از همراهی و همگامی مسئولان دلسوز و انقلابی استان ، اصحاب  تأثیر گذار  رسانه و مطبوعات ، عکاسان ، خبرنگاران ، اهل قلم و تلاشهای چشمگیر صدا و سیمای مرکز استان در جهت انعکاس مطلوب حماسه سازی مردم قهرمان و بصیر استان نیز قدردانی کرده ، عزت روزافزون ایران اسلامی را آرزومندیم.

سرگرد پاسدار اسفندیار مختاری
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده

 

 

انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس