پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

22. بهمن 1397 - 20:40
معاون عمرانی استاندارکهگیلویه وبویراحمد گفت:
بررسی آخرین وضعیت راه های کهگیلویه وبویراحمد/تعطیلی نوبت صبح مدارس شهرهای یاسوج، دنا و مارگون
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
عزیز فیلی از تعطیلی مدارس نوبت صبح درشهرهای یاسوج، مارگون و دنا به دلیل بارش برف و کولاک خبرداد.

به گزارش خبرلنده، معاون امورعمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری با اشاره به وضعیت راه های استان گفت: به دلیل بارش برف و ریزش سنگ در محور بابامیدان به یاسوج این محور با ترافیک سنگینی همراه است ولی بسته نیست.

 

وی افزود: تلاش همه نیروهای امدادی و ایمنی و پلیس راه در این محور در حال انجام است و امیدواریم تا ساعت 10 امشب این محور به طور کامل باز و به روال عادی خود برگردد.

 

فیلی تصریح کرد: متاسفانه برخی خودروها فاقد امکانات لازم در طول این مسیر هستند که با تلاش همه عوامل امدادی خدمات رسانی در حال انجام است.

 

وی تاکیدکرد:  در محور یاسوج به اصفهان علی رغم بارش برف ترافیکی روان و عادی حاکم است ولی در محور یاسوج به شیراز در گردنه ها شاهد بارش برف هستیم که نیروهای امدادی و راهداری در حال خدمات دهی هستند و ترافیکی کمی خیلی سنگین نیست و روان است.

 

معاون استاندار گفت: از شهروندان خواهشمندیم که از هرگونه سفرغیرضروری د راین مسیرها به خصوص مسیرهای برف گیر پرهیز نمایند تا شرایط آب وهوایی کمی بهتر شود تا مشکلی برای خود و خانواده های آنان حادث نشود.

 

فیلی اظهارکرد: مدارس شهرهای یاسوج، مارگون و دنا به دلیل بارش برف و کولاک در نوبت صبح تعطیل خواهند بود و ادارات در این سه شهر نیز با تاخیر از ساعت 9صبح در محل کار خود حاضر خواهند شد.

 

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس