پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

26. بهمن 1397 - 13:19
امام جمعه شهرستان لنده گفتد:ملت ما نسبت به بیانیه مقام معظم رهبری قطعا احساس مسئولیت خواهند کرد چرا که درتمام صحنه ها حمایت کردند.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده با قدردانی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن گفت:  انسان برای امید به آینده باید حتما با تقوای الهی زندگی کنند انسان های مومن و باتقوا به برکت تقوای خود این گوهر ناب است یعنی انسانیت را خواهند داشت.

وی افزود:روحیه نا امیدی در عده ای باعث تزریق حس نا امیدی به سایر افراد جامعه خواهندشد که دچار عقب گرد خواهند شد.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: مهمترین و کلیدی‌ترین مباحث امید به انقلاب و در بیانیه مقام معظم رهبری به درستی بیان شده است که این بیانیه می‌تواند بخشی از ناامیدی موجود در جامعه را با مدیریت درست و امید به آینده به پیشرفت کشور امیدوار بود.

وی تاکید کرد: امید بدون کار و حرکت هر گز میسر نمی شود لذا لازم است مسئولان با امید به خداوند و همت و تلاش بیشتر در جهت کار و تلاش برای مردم از هیچ خدمتی تورو نگذارند و در جهت تعالی این بیانیه مهم مقام معظم رهبری همت و تلاش بیشتری را به خرج دهند.

محمودی اصل اظهارکرد:برای رسیدن ارمان بلند ایجاد تمدن نوین اسلامی و زمینه سازی برای ظهور امام زمان(عج) تلاش کنیم چرا که درابتدای انقلاب مادهیچ چیز نداشتیم و وضعیت داخلی کشور به شدت نابسامان بود ولی امروز پیشرفت های خوبی در حوزه های مختلف داشتیم.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده تصریح کرد: زمانی جهان به دو قطب شرق و غرب تقسیم می شد ولی. امروز  ایران این معادلات را برهم زد و امروز سه قدرت شرق و غرب و ایران در جهان نمایان شده است.

وی گفت:امروز به برکت خون شهیدان و انقلاب اسلامی و سرمایه جوانی این ملت رتبه های خوبی در بیشتر مباحث علمی و غیره کسب کرده ایم که روی ریل توسعه افتادیم که استفاده از ظرفیت جوانی مهمترین فرصت برای کشور است که با روحیه انقلابی و کار جهادی باید صورت گیرد.

محمودی اصل خاطرنشان کرد: ایران از نظر عدم استفاده از ظرفیت های انسانی و طبیعی رتبه اول را داریم که از جهت گذاشتن سرمایه برای ایندگان و تاسف برای عدم استفاده از این ظرفیت ها در حوزه های مختلف.

وی گفت:مقام معظم رهبری هفت شاخص را معرفی کردند که اول:توجه به علم وپژوهش، دوم ،:توصیه به دین و اخلاق. سوم:اقتصاد، چهارم :عدالت و برخورد با مفاسد، پنجم:استقلال و ازادی.ششم:عزت و سربلندی ،هفتم:توجه به سبک زندگی دینی و اخلاقی در جامعه از شاخص های مهمی که مقام معظم رهبری نسبت به اجرای آنان به جوانان سفارش کرده است.

امام جمعه شهرستان لنده خاطرنشان کرد:ملت ما نسبت به بیانیه مقام معظم رهبری قطعا احساس مسئولیت خواهند کرد چرا که درتمام صحنه ها حمایت کردند.

وی در ادامه گفت: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی۲۲بهمن توطئه های دشمنان را خنثی کردند که امیدواریم مسئولان در برابر تروریست های که آخرین حرکت خود باعث شهادت جمعی از مرزداران سپاه پاسدارن شد که از هیچ تلاشی برای ضربه به نظام و اسلام کوتاهی نمی کنند.

 

محمودی اصل اظهارکرد:به خانواده های محترم این شهدا و ملت ایران و مقام معظم رهبری تسلیت می گوییم و دشمنان بدانند که خون های به ناحق ریخته ضرورت پایبندی ما را به نظام بیمه خواهدکرد.

وی در ادامه تاکید کرد:لایه الحاق ایران به پالرمو یکی از چهار لایه مرتبط با ای تی اف است که بررسی این لایحه حساسیت های زیادی را در کشور ایجاد کرده است که دولت از طرفی پافشاری می کند این درحالی است که ریکرد بهانه گرفتن از دشمن چندان مناسب نیست چرا که مذاکرات هسته ای نیز با همین هدف صورت گرفت که متاسفانه بهانه ها نیز دوچندان شده است که حتی هشت وزیر نیز نامه به مقام معظم رهبری شدند.

وی گفت:کسب اطلاعات مالی کشور و در اختیار دادن این اطلاعات برای دشمن کاملا روشن است لذا از سال گذشته مراجع عظام،صاحبنظران و همه بزرگان با این طرح مخالفت کردنداروپایی های  که در فشار آوردن به ایران دست کمی از امریکا ندارند.

خطیب جمعه لنده گفت: کشور ما خاطره خوبی از معطلی دونیم ساله برجام نداریم لذا باید هرچه سریعتر این تصمیم قاطع و شجاعانه باید صورت گیرد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس