پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

2. اسفند 1397 - 9:41
اولین نشست هماهنگی دهیاران و بخشداران دو بخش مرکزی و موگرمون در شهرستان لنده جهت استقبال از میهمانان نوروزی در بخشداری موگرمون برگزارشد.

به گزارش خبرلنده،نشست هماهنگی بخشداران و دهیاران دو بخش مرکزی و موگرمون شهرستان لنده جهت آخرین هماهنگی ها جهت استقبال از میهمانان نوروزی در بخشداری موگرمون واقع در مرکز این بخش برگزارشد.

 

 

موسی محتشم بخشدار موگرمون در این نشست ضمن تاکید برارائه خدمات متنوع به میهمانان نوروزی گفت: امسال یکی از سال ها است که به شکرانه بارش های الهی شاهد سرسبزی روز افزون دو بخش موگرمون و مرکزی شهرستان لنده هستیم.

 

 

وی افزود: این موضوع باعث خواهد شد که امسال سیل گردشگران به این شهرستان به خصوص به بخش موگرمون به دلیل دو موقعیت منطقه گردشگری موگرمون و کوه سیاه که پوشیده از برف است دو چندان شود.

 

بخشدار موگرمون تصریح کرد: در همین راستا امسال رسالت دهیاران در تنظیف محیط روستا ایجاد بسترهای لازم جهت رفاه حال شهروندان و مسافران نوروزی باید به بهترین شکل ممکن صورت پذیزد.

 

وی اظهارکرد: انتظار داریم دهیاران به همراه رابطین بهداشتی در روستاها نسبت به اجرای مسائل بهداشت محیط و داخل روستاها همت بیشتری داشته باشند تا با خاطره خوشی از روستاهای ما بازدید کنند.

 

 

در ادامه نیز عادل مرادی بخشدار مرکزی لنده با قدردانی از زحمات یک ساله دهیاران گفت: با مدیریت و تلاش فراوان دهیاران ، شوراهای اسلامی کارهای خوب و رضایت بخشی در سطح روستاها صورت گرفته است و عملکرد دهیاران این بخش در سال 97 رضایت بخش بوده است و جای قدردانی دارد.

 

وی افزود: اقدامات خوب شما و تعامل با شوراهای روستایی باعث شده است تا امروز محیط روستاها به ویترینی از خدمات ارزنده نظام تبدیل شود که بخش اعظمی از این تلاش مرهون تعامل با مردم است.

 

بخشدارمرکزی لنده تصریح کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی شاهد عزت آفرینی روز افزون نظام در همه برهه ها و صحنه ها هستیم که نمونه آن راهپیمایی22بهمن و پایبندی و تجدید میثاق دوباره مردم با نظام و رهبری بوده است.

 

وی تاکیدکرد: هرگونه کنده کاری در محیط روستا از اسفندماه سال جاری تا فرودین سال آینده ممنوع است مگر موارد اضطراری که با صلاحدید بخشداران صورت گیرد.

 

مرادی با بیان اینکه نظافت و پاکیزگی روستاها در اولویت قرار دارد گفت: در اول همه روستاها یک بنر خوش آمد گویی به میهمانان نوروزی نصب و همچنین شماره تلفن دهیار جهت هرگونه همکاری و راهنمایی درج گردد تا در صورت نیاز مردم بتوانند مشکلات خود را از طریق دهیاران پیگیری نمایند.

 

وی در پایان از تلاش بخشداران و دهیاران در طول یکسال گذشته در جهت پیگیری و رفع مشکلات شهروندان قدردانی کرد.

 

 

در ادامه نیز تعدادی از دهیاران به اظهار و نظر و طرح پیشنهادات خود پرداختند.

 

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس