پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

2. اسفند 1397 - 10:48
اعضای انجمن خبرنگاران شهرستان لنده با حضور در محل منطقه انتظامی شهرستان لنده با فرماندهی این منطقه دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش خبرلنده، امروز اعضای انجمن خبرنگاران شهرستان لنده با حضوردر منطقه انتظامی این شهرستان با فرمانده این منطقه دیدار و گفت وگو کردند.

 

 

در این جلسه فتاح بدری با تبریک انتصاب فرمانده جدید انتظامی لنده گفت:امروز به فرمایش مقام معظم رهبری نیروی انتظامی مظهر اقتدار کشور است.

 

وی افزود:اگر پلیس جامعه محور باشد میزان مقبولیت  آن در جامعه دو چندان خواهد بود که نیروی انتظامی در این مسیرگام های خوبی برداشته است.

 

رئیس انجمن خبرنگاران شهرستان لنده تصریح کرد:امروز نیروی انتظامی محلی برای اتکا و اطمینان بخشی به آحاد مردم  در سطح جامعه است.

 

وی خاطر نشان کرد: گشت های پلیس در محدوده های نا امن شهر باعث خواهدشد که میزان اطمینان مردم از امنیت به یک چتر فراگیر تبدیل شود.

 

بدری اظهارکرد:امروز همه خبرنگاران باید در راستا اجرای قانون و تعامل بیشتر با نیروی انتظامی داشته باشند و باید این رابطه متقابل تبدیل شود.

 

 

سرگرد فرزین جمشیدی در این دیدار گفت:اگر رسانه ها به درستی به نقش خود بپردازند شاهد کاهش جرائم در سطح شهرستان ها باشیم.

 

وی گفت:عصر کنونی،عصر توسعه ارتباطات است که در چنین شرایطی رسانه ها با تولید و انتشار بهترین خبرها می توانند نقش مهمی در جامعه ایفا کنند.

 

فرمانده منطقه انتظامی لنده گفت:تلاش اصحاب رسانه در پوشش اخبار و اطلاع رسانی بهترین سرمایه برای افزایش اعتماد عمومی در جامعه است .

 

وی گفت:نیروی انتظامی به صورت ۲۴ساعته اماده خدمات رسانی است که دو سامانه ۱۱۰و ۱۹۷اماده دریافت نظرات و شکایات مردمی است.

 

جمشیدی گفت:نیروی انتظامی برخورد قاطعانه با جرائم را مهمترین وظیفه خود می داند چرا که امنیت مردم خط قرمز این نیرو است.

 

وی تاکیدکرد: امروز شهرستان لنده به عنوان یکی از امن ترین شهرستان های کشور محسوب می شود که مرهون اعتماد دو سویه مردم به پلیس و پلیس به مردم است.

 

فرمانده انتظامی شهرستان لنده گفت: امروز تعامل با اصحاب رسانه باعث شده است تا خدمات شبانه روزی پلیس به درستی به جامعه منتقل شود.

 

جمشیدی اظهارکرد: فرهنگ به عنوان زیربنای جامعه است که پلیس با توجه به این مبحث مهم در جامعه فعالیت های فرهنگی خویش را دو چندان کرده است که امروز اعتماد مردم به پلیس چندین برابر شده است و ماحصل این اعتماد کاهش جرائم در سطح جامعه است.

 

وی تاکیدکرد: صداقت و اصالت خبر خبرنگار می توانید بخش اعظمی از مشکلات جامعه را رفع نمایید لذا خبرنگاران باید از ورود به مسائل حواشی پرهیز نمایند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان لنده گفت: کسانی که بدون مجوز در سطح شهرستان بخواهندفعالیت کنند باید خوب بدانند که اگر بخواهند امنیت روحی و روانی آحاد جامعه را به مخاطره بیاندازند با آنان برخورد خواهدشد.

 

جمشیدی اظهارکرد: لازم است که اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده نسبت به تهیه لیست خبرنگاران دارای مجوز فعالیت هرچه سریعتر اقدام نمایدو افراد فاقد مجوز را نیز معرفی تا از ورود آنان به جلسات جلوگیری شود.

 

وی در ادامه از فعالیت های خوب اصحاب رسانه به خصوص انجمن خبرنگاران در شهرستان لنده قدردانی کرد.

 

جمشیدی در ادامه اظهارکرد: بافرهنگ سازی صورت گرفته در حوزه راهنمایی و رانندگی امروز شاهد کاهش 100درصدی تصادفات فوتی درون شهری و کاهش جرائم خسارتی در سطح شهرستان لنده هستیم.

 

 

در ادامه نیز مسئول بازرسی فرماندهی انتظامی لنده با قدردانی از زحمات اصحاب رسانه گفت: امروز رسانه مهمترین وظیفه را که رسالت اطلاع رسانی است را برعهده دارد . این رسالت بسیار سخت و دشوار است.

 

وی افزود: سامانه 197بازرسی نیروی انتظامی فرصتی مناسب برای انتقادات، شکایات، قدردانی از زحمات شبانه روزی پلیس است که در اسرع وقت ضمن بررسی نتیجه را به فرد تماس گیرنده ابلاغ خواهند کرد.

 

سروان جهان گفت: مهمترین وظیفه ما در نیروی انتظامی خدمت بی منت به مردم و تامین امنیت پایدار در سطح جامعه است.

 

در پایان نیزاز طرف انجمن خبرنگاران شهرستان لنده  یک جلد کلام الله مجید به پاس تلاش های مجموعه انتظامی شهرستان لنده به فرمانده جوان منطقه انتظامی لنده اهدا شده است.

 

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس