پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

4. اسفند 1397 - 9:34
رئیس اداره برق شهرستان لنده در واکنش به خبر بدون تعارف مرکز دنا گفت:اداره برق شهرستان لنده در سه سال گذشته بیش از پنج میلیارد تومان در حوزه توسعه،اصلاح،بهینه سازی و کاهش تلفات انرژی هزینه نموده است.

سید مالک رازنهان در گفت و گو با خبرنگار خبرلنده، با اشاره به طرح برخی مباحث در برنامه زنده تلویزیونی بدون تعارف گفت: امروز خدمات اداره برق در حوزه ساختاری چنان مشهود است که شهروندان به عینه آن را احساس می کنند.

 

وی افزود:امروز خدمات و توسعه زیرساخت برق در سطح شهرستان در سه سال گذشته با حمایت مدیرعامل شرکت برق  استان گام های بزرگی برداشته ایم که توسعه،اصلاح،بهینه سازی و اجرای پروژه کاهش تلفات برداشته شد که آثار آن را می توان در سطح شهرستان به عینه دید.

 

اداره برق شهرستان لنده در سه سال گذشته بیش از پنج میلیارد تومان در حوزه توسعه،اصلاح،بهینه سازی و کاهش تلفات انرژی هزینه نموده است.

 

 وی گفت: انتقاد شهروندان در خصوص برخی مسائل در حوزه برق را به دیده منت می گذاریم ولی در خصوص کوچه مطرح شده در برنامه بدون تعارف صداوسیمای مرکز دنا لازم است به اطلاع شهروندان برسانیم که این کوچه دارای معارضات اجتماعی است و این در حالی است که تمام کوچه های شهرک مذکور اصلاح، بهینه و تغییرات اساسی صورت گرفت مگر این کوچه که دارای معارضات اجتماعی است.

 

وی در خصوص اظهارات مجری برنامه بدون تعارف صداوسیمای مرکز دنا در خصوص اداره برق لنده گفت: نوع ادبیات مجری برنامه در به کار برن کلمه"مگر لنده اداره برق دارد" واقعا جای بسی اعتراض و گلایه است چرا که شهرستان شدن لنده در طی این سال ها به برکت نظام و انقلاب بدون شک باعث استقلال برخی ادارات از جمله اداره برق شهرستان لنده شده است.

 

وی تصریح کرد: اداره برق شهرستان لنده درسه سال گذشته با تغییرات اساسی در حوزه های مختلف اصلاح، بهینه، کاهش تلفات درون شهری و روستایی کارهای زیربنایی خیلی خوبی انجام داد که مهمترین آن توسعه خط دومداره لنده به سوق بوده است.

 

رازنهان اظهارکرد: انتظار داریم صداوسیما به عنوان رسانه ملی در حوزه نظارت بر رفتار مجریان خود کمی سنجیده تر عمل نماید و نسبت به بیان برخی مطالب از آن رسانه بیشتر دقت نمایند تا خدای ناکرده رسالت ذاتی آن رسانه که اطلاع رسانی شفاف و به موقع است خدشه دار نشود.

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

درود بر مدیر شایسته و قوی اداره برق

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس