پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

5. اسفند 1397 - 17:11
رئیس دادگستری شهرستان لنده از افزایش سه برابری میزان کشفیات مواد مخدر و دستگیری تعدادی از عاملین توزیع مواد مخدر در این شهرستان خبرداد.

به  گزارش خبرلنده،عبدالله سعادتیان در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان لنده با اشاره به نقش این شورا در کاهش برخی مشکلات در سطح شهرستان لنده  گفت: برخی مواقع شاهد کشت خشاش در خرابه ها، کوه ها و مراتع هستیم که منابع طبیعی و نهاد های امنیتی باید نسبت به بازدید ها و شناسائی بیشتر افراد و محلات تلاش بیشتری نمایند.

 

وی افزود: کنترل و نظارت بر رفتار های اجتماعی افراد به خصوص معتادین نیازمند تلاش بیشتر نهادهای فرهنگی است.

 

رئیس دادگستری شهرستان لنده تصریح کرد:برگزاری کلاس های آموزشی در روستاهای پرخطر با دعوت از عموم مردم به صورت تخصصی باید صورت پذیرد که این امر به اگاهی بخشی مردم و اشراف خانواده ها کمک شایانی خواهدشد.

 

وی تاکیدکرد:باتوجه به افزایش تعدادسفرهای نوروزی نیروی انتظامی نسبت به برقراری تور ایست وبازرسی در طول مسیر لنده به لیکک باید صورت گیرد.

 

سعادتیان خاطرنشان کرد: برخی اماکن بهترین فضا برای استعمال مواد مخدر است که باید ادارات و نیروی انتظامی نظارت بیشتری داشته باشند.

 

وی در ادامه گفت:این فصل بهترین فصل برای کشت ماری جوانا است که باید ادارات به خصوص منابع طبیعی و جهادکشاورزی به همراه پلیس مواد مخدر باید دراین حوزه بازدید های میدانی زیادی صورت گیرد.

 

رئیس دادگستری شهرستان لنده خاطرنشان کرد:کمیته امداد در این راستا اقدامات پیشگیرانه ای را در خصوص مددجویان با نظارت بیشتر انجام دهد.

 

سعادتیان گفت: در سه ماهه گذشته میزان کشفیات مواد مخدر چندبرابر شده است که نشان از رشد این مسئله است و بهزیستی باید برای برپایی و راه اندازی کمپ ترک اعتیاد اقدام نمایند.

 

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس