آخرین اخبار

پربازدیدها

6. اسفند 1397 - 8:39
فرماندار شهرستان لنده با هشدار به برخی ادارات گفت: به هیچ وجه اجازه برگزاری نمایشگاه های که به ضرر و زیان بازار تمام می شود را نخواهیم داد.

به گزارش خبرلنده، دارا کریمی نژاد در جلسه ستاد قاچاق کالا و ارز شهرستان لنده با اشاره به وضعیت کنون بازار گفت: امروز بازار ملتهب تر از آن است که بخواهیم با برخی رفتارهای نسنجیده آن را ملتهب تر کنیم چرا که آرامش  فضای کسب بابد رعایت شود.

 

وی افزود: برگزاری نمایشگاه های مختلف در طول سال در سطح شهرستان ها بزرگترین ضرر و زیان برای بازار است چرا که این بازاری است که مالیات، اجاره، عوارض و سایر مباحث را ماهیانه و سالانه پرداخت می کند و این کسب و کار باید حمایت نشود نه اینکه یک نمایشگاه چند روز برگزار کنیم و برحجم مشکلات بازاریان بیافزایم.

 

فرماندار شهرستان لنده با گلایه مندی از ضعف نظارت بر آرد و کیفیت نان در این شهرستان گفت: متاسفانه کیفیت و کمیت نان در این شهرستان اصلا مورد قبول ما و مردم نیست بلکه ادارات مسئول باید ضمن بازرسی و بازدید میدانی این نقیصه را که حق عمومی مردم است را در اسرع وقت پیگیری و نسبت به افزایش کیفیت نان و آرد تلاش کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: نظارت بر وضعیت دام و جلوگیری از قاچاق دام زنده در سطح شهرستان یک وظیفه عمومی است و همه ادارات در این حوزه موظف و مسئول هستند لذا اقدامات تامینی مناسب با هماهنگی دادگستری و نیروی انتظامی و بسیج و سپاه در این خصوص باید صورت پذیرد.

 

کریمی نژاد اظهارکرد: در بحث پلاک دار و یا صدور شناسنامه دام برای دام های سبک و سنگین نیازمند عزم و همت جدی ادارات با کمک بنیاد علوی در این خصوص هستیم چرا که این طرح جلوی فرار تسهیلات و انحراف آنان را خواهد گرفت و باعث می شود تا نظارت بر دام ها نیز به شکل جامع تری صورت پذیزد.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس