پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

7. اسفند 1397 - 18:22
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمدعنوان کرد:
گام دوم بیانیه رهبری زمینه ساز انقلاب مهدوی است
سرهنگ پاسدار حمید خرم دل در جمع خانواده های معظم شهدای لنده گفت: امروز گام دوم بیانیه رهبرانقلاب بستر ساز و زمینه ساز انقلاب مهدوی است.

به گزارش از خبرلنده، فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد در آئین افتتاح گلزارشهدای شهرستان لنده با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و 1800شهید والامقام استان گفت:امروز به برکت خون شهدا شاهد حرکت رو به جلو کشور در حوزه های مختلف به رهبری ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری هستیم.

 

وی افزود: برای ترویج فرهنگ مهدویت باید خوب بدانیم که شهدا هزینه است که برای زمینه سازی ظهور پرداخت کردیم.

 

سرهنگ پاسدار حمید خرم دل تصریح کرد:  ما باید اعتقاد داشته باشیم که  این انقلاب با عنایات خاصه خداوند و دست غیب الهی است که ایران اسلامی را می چرخاند باید خوب بدانیم که هر کدام از سربازان امریکایی پنجاه هزار دلار فقط تجهیزات حمل می کند ولی بچه های ما با کمترین امکانات در مقابل این لشکر در بن دندان مسلح وقتی قرار می گیرند با تاسی از فرهنگ شهید و شهادت آنان را چنان مات و مبهوت می کنند که پیشرفته ترین شناورهای ضد زره با سیستم های ناوبری فوق العاده را در جزایر فارسی دستگیر می کنند.

 

وی افزود: خلق حماسه عظیم در جزایر فارسی با تاسی به شهدا به خصوص شهید نادر مهدوی که ناو امریکایی را در دفاع مقدس با چندین راکت انداز منهدم کرد در همین جزیره تفنگداران امریکایی را به همراه یکی از مجرب ترین مربیان جنگ دریایی در این ماموریت دستگیر می کنند و ابهت و اقتدار نیروهای سپاه را به رخ جهانیان کشیدند.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه بویراحمد تصریح کرد: این مردم برگزیده شدند تا زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) باشند و کسانی که در راه اعتلای انقلاب جان خود را تقدیم کردند تا امروز ما در امنیت کامل به سرببریم.

 

خرم دل اظهارکرد: امروز نام کوچه ها و خیابان های ما به نام شهدا نامگذاری شده است که گام اول این حرکت بودند و گام دوم انقلاب اتحاد و همدلی و کنارهم نشستن است که به واسطه همین دست های غیبی در هرجایی زندگی می کنیم قدردان خانواده شهدا باشیم باید قدر و ارزش و منزلت خانواده‌ها شهدا حفظ شود و باید خادم مردم باشیم همه مسئولان وظیفه دارند که بر این خادمی افتخار کنند.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس