پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

13. اسفند 1397 - 14:34
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان لنده عنوان کرد:
رفع و اصلاح نقاط حادثه خیز جاده های روستایی لنده/آمادگی 100درصدی راهداری در ایام نوروز+تصاویر
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان لنده از رفع و اصلاح قاط حادثه خیز و آسفالت چاله چوله های جاده هایی روستایی در این شهرستان خبرداد.

، حمیدرضا اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار خبرلنده از رفع و اصلاح نقاط حادثه خیز در جاده های روستایی شهرستان لنده خبرداد.

 

---
---

 

وی افزود: به منظور تسهیل رفت و آمد و آماده سازی جاده های روستایی برای ایام تعطیلات نوروزی اکیپ راهداری این شهرسستان با حضور در جاده های روستایی ضمن ایمن سازی جاده ها اقدام به پرکردن چاله وچواله های سطح آسفالت جاده های دو بخش مرکزی و موگرمون در شهرستان لنده نموده ایم.

 

---

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای لنده تصریح کرد: در یک ماهه گذشته تلاش های خوبی در جهت بازگشایی معابرشهری و روستایی صورت گرفته که علاوه بر پاکسازی جاده ها بحث ایمن سازی آنان نیز مورد توجه جدی قرار گرفته است.

 

اسماعیلی گفت: به علت حجم بارندگی های امسال شاهد تخریب ، جاری شدن گل و لای در مسیر جاده ها و خالی شدن زیر جاده ها و ابنیه فنی به خصوص پل ها هستیم که با اقدامات اولیه بخشی از محل های حادثه دیده برطرف شد که نیازمند اعتبار کافی از ستاد مدیریت بحران جهت رفع کامل این مناطق هستیم.

 

---
---

 

وی تاکیدکرد: در ایام نوروز نیز شیفت بندی صورت گرفته است و هم اکنون دستگاه های راهداری در حال خدمت در جاده های روستایی هستند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس