پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

14. اسفند 1397 - 19:06
پاسخ کوبنده بخشدار مرکزی لنده به برخی اظهارات در خصوص ممانعت کشت برنج:
کشت برنج در شهرستان لنده همانندگذشته صورت خواهدگرفت/خود را مدافع و سپر مردم خواهیم کرد
عادل مرادی در جلسه کمیته امورآب شهرستان لنده خطاب به اظهارت برخی مسئولان استانی گفت: امروز این پیام را به همه کسانی که حرف از ممنوعیت کشت در شهرستان لنده را مطرح می کنند می گوییم که کشت برنج همانند گذشته در این شهرستان ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرلنده، بخشدار مرکزی لنده درآخرین جلسه کمیته آب شهرستان لنده با اشاره به نقش آب در ادامه زندگی بشر گفت: این که گذشتگان فرمودند که آب مایه حیات است حرف کمی نیست چرا که امروز جنگ بر روی آب است.

 

وی افزود: بهره مندی شهرستان لنده از رودخانه همیشه خروشان مارون یک موهبت الهی است که باید حق آبه مردم شهرستان لنده از رودخانه مارون محفوظ بماند.

 

عادل مرادی در پاسخ به اظهارات برخی مسئولان استانی مبنی بر ممنوعیت کشت برنج در شهرستان لنده گفت: همه ما به خوبی می دانیم که حق آبه مردم شهرستان لنده از رودخانه مارون در این همه سال به دلیل احداث سد مارون تامین نشده است چگونه است که مناطق مختلف خوزستان از آب رودخانه مارون بهره مند شوند ولی مردمی که در جوار این رودخانه اند از آن بی نصیب باشند که لازم است مسئولان استانی خوب بدانند که تا آخرین لحظه پشت مردم هستیم.

 

وی اظهارکرد: برخی مخازن آب روستایی به دلیل بافت قدیمی درحال فرسوده شدن هستند که لازم است شرکت آب و فاضلاب نسبت به احداث مخازن جدید اعتبارات لازم را تخصیص دهد.

 

مرادی در ادامه خاطر نشان ساخت: امروز همه ما در برابر بهداشت آب موظف و مسئول هستیم لذا شستشوی مخازن باید بر اساس نیازمندی های موجود این مهم صورت پذیرد.

 

بخشدار مرکزی لنده تصریح کرد: امیدواریم در سال جدید بتوانیم از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی اعتباراتی جهت توسعه و ایجاد مخازن جدید در روستاهای بخش مرکزی و موگرمون کارهای زیربنایی خوبی صورت پذیرد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس