آخرین اخبار

پربازدیدها

15. اسفند 1397 - 9:17
امروز و به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی و آبخیزداری مراسمی در جوار شهدای گمنام شهرستان لنده همراه با غرس نهال برگزارشد.

به گزارش خبرلنده،امروز و به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی و آبخیزداری مراسمی در جوار شهدای گمنام شهرستان لنده همراه با غرس نهال با حضور مسئولان این شهرستان برگزارشد.

 
 
---
---
 
---

 

در این مراسم ذبیح الله محمدی با تشریح گزارش عملکرد اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده در طول یکسال گذشته گفت:امروز حفاظت و صیانت از عرصه های جنگل،مراتع،منابع ملی به عنوان یک فرهنگ در جامعه تبدیل شده است.

 

وی افزود:تلاش های خوبی همکارانم در یکسال گذشته در راستای فرهنگ سازی و اطفای حریق در جنگل ها با همکاری ستاد مدیریت بحران صورت گرفته است که لازم می دانم از همه کسانی که قلمی و قدمی در این راستا برداشتند قدردانی کنم.

 

---

 

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده تصریح کرد:در سال جاری پنج هکتار خلع ید داشتیم که به نفع دولت مصادره شد.

 

وی گفت:در سال ۹۶بیش از ۱۳فقره بود که در سال 97 تنها 6مورد داشتیم که نشان از همکاری بین بخشی و فرهنگ رسانی خیلی خوبی بود که باعث کاهش شدید آمار آتش سوزی ها داشتیم که لازم است از همه ادارات تقدیر ویژه داریم.

 

 

---
---

 

محمدی اظهارکرد:همکاری خوب دادگستری در برخورد های قاطع قضایی باعث شده است تا میزان جرائم در این حوزه کاهش خیلی خوبی داشته ایم.

 

وی اظهارکرد:بیش از ۵۰هکتار گیاهان داروئی و چندین پروژه گابیونی داشتیم که تلاش های خوبی در این زمینه داشتیم و امروز خطر و تهدیدی که جنگل های ما را تهدید می کند بحث خشکیدگی درختان بلوط است که نیازمند همکاری همه ادارات به خصوص بنیادعلوی هستیم.

 

---
---

 

در ادامه این مراسم صمد غلامشاهی از شاعران برجسته شهرستان لنده و طاها آبیار دانش آموزکلاس دوم ابتدایی به قرائت شعر و مقاله ای در باب هفته منابع طبیعی و درخت کاری پرداختند.

 

در پایان این برنامه مسئولان با غرس تعدادی نهال یاد و خاطره شهدای گمنام و هفته منابع طبیعی و آبخیزداری را گرامی داشتند.

 

---
---

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نماید:

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس