آخرین اخبار

پربازدیدها

18. اسفند 1397 - 7:41
امام جمعه شهرستان لنده گفت:نتیجه وضعیت امروز کشور دانسته یا ندانسته عمل نکردن به هشدار های مقام معظم رهبری در هشت ماهه گذشته است که کشور را معطل وعده های دروغین اروپایی ها کردن.

به گزارش خبرلنده،حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل  در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به حلول ماه مبارک رجب گفت:ماه رجب، ماه تضرع به در گاه حق تعالی است و باید از این فرصت برای رسیدن به منویات و از چشمه های بهشتی استفاده کند.

 
 
وی افزود: از مهمترین امتیازاتی که امام باقر(ع)داشتند این بود که ایشان الگو جهاد و نهضت انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب اسلامی است چرا بهترین الگو در قالب شکافنده علم است و محوریت علم و فضیلت آن همان نگاه انقلابی و کار جهادی را باید به کار ببندند.
 
 
امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: نهضت بزرگ علمی کشور بهترین فرصت برای گام دوم انقلاب اسلامی است که در همه عرصه ها می تواند تاثیرگذار باشد و هشت ماه قبل مقام معظم رهبری در خصوص پیش گویی در مواجه با اروپایی هشدار داده بود ولی کسی گوش نکرد.
 
 
وی تاکید کرد:نتیجه وضعیت امروز کشور دانسته یا ندانسته عمل نکردن به هشدار های مقام معظم رهبری در هشت ماهه گذشته است که کشور را معطل وعده های دروغین اروپایی ها کردن.
 
 
محمودی اصل گفت:برداشته شدن سایه جنگ از کشور یک دروغ محض است که این مغالطه را برخی ها بیان می کنند چرا که اگر این قدرت  را می داشتند کوتاهی نمی کردند و آنچه که باعث عقب مانده دشمن شد همین یادواره شهدا بود که بیست هزارنفر دران شرکت کردند.
 
 
خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده گفت: انتصاب رئیس جدید قوه قضائیه در کشور یک از حرکات های است که در محوریت گام دوم انقلاب است که سه محور اصلی ریشه کن کرد فساد در قوه قضائیه و بیرون از ان و استفاده از نیروهای جوان و سوم انقلابی عمل کردن در حوزه های مختلف که آیت اله رئیسی  و آیت الله لاریجانی انتظار داریم که مسیر اعمال قانون بدون ملاحضه این و آن صورت پذیرد.
 
 
وی اظهارکرد: ماجرای سرقت از طلا فروشی لنده یک حرکتی بود که انتظار داریم دستگاه های مربوطه دراسرع وقت ضمن دستگیری باید به اشد مجازات محکوم شوند تا مهمترین سرمایه این شهرستان که امنیت بود را به مخاطره نیاندانزند.
 
 
محمودی اصل در ادامه خاطرنشان کرد: خانواده های شهدا سرمایه این نظام هستند و کانون های مساجد هسته های فرهنگی و خط مقدم جنگ نرم در مقابل دشمن هستند.
 
 
امام جمعه لنده گفت:امیدواریم بتوانیم نسلی انقلابی و مهدوی برای آینده کشور براساس الگوهای ایرانی و اسلامی تربیت کنیم.
 
انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس