آخرین اخبار

پربازدیدها

23. اسفند 1397 - 12:54
به همت تیم های سلامت شبکه بهداشت و درمان لنده صورت گرفت:
امحاء بیش از یک تن و 300کیلوگرم موادغذایی تاریخ مصرف گذشته در لنده+تصاویر
در پی بازدید بازرسان و کارشناسان سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده بیش از یک تن و 300کیلوگرم موادغذایی، آرایشی و بهداشتی در سطح بازار شهرلنده جمع آوری و امحاء شد.

به گزارش خبرلنده، امروز و در پی بازدید های مکرر بازرسان و کارشناسان سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده بیش از یک تن و 300کیلوگرم موادغذایی، آرایشی و بهداشتی تاریخ مصرف گذشته و فاسد در سطح بازار شهرلنده جمع آوری و امحاء شد.

 

 

در همین رابطه امرالله خانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده گفت: در راستای وظیفه ذاتی شبکه بهداشت و درمان که نظارت و کنترل اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی در سطح شهر است کارشناسان و بازرسان شبکه بهداشت با تلاش شبانه روزی خوددر شش ماهه دوم سال 97 بیش از یک تن و 300کیلوگرم موادغذایی، آرایشی و بهداشتی تاریخ مصرف گذشته را از سطح بازار جمع آوری کردند.

 

وی افزود: مسئله سلامت آحاد جامعه خط قرمز شبکه بهداشت و درمان است و در این راه با تمام توان در خدمت مردم خواهیم بود.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده از مردم خواست تا در هنگام خرید به خصوص موادغذایی و فسادپذیر حتما به کد بهداشتی و تاریخ مصرف موادغذایی توجه و نهایت دقت لازم را داشته باشند چرا برخی از مسمویت ها غذایی ناشی از فاسد بودن موادغذایی تاریخ مصرف گذشته است.

 

خانی اظهارکرد: امیدواریم مردم با تفکیک زباله های تر و خشک از همدیگر در رعایت بهداشت عمومی شبکه بهداشت و درمان را یاری نمایند.

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس