آخرین اخبار

28. اسفند 1397 - 16:19
فرماندار شهرستان لنده با گلایه از برخی سایت های خبری در خصوص به کما رفتن پل لنده به تراب گفت: امروز کسانی که حتی یک بار پیشرفت پل لنده به تراب را ندیده اند باید بگویم این پل امروز با پیشرفتی 60درصدی در حال کار است و سازه های آن را به شرکت فولاد سفارش داده شده است.

دارا کریمی نژاد با اشاره به خدمات صورت گرفته در سال ۹۷گفت:تلاش های خوبی دراین سال صورت گرفت که بیش از۶۰درصد کار پل لنده به تراب پیشرفت کاری داشته است که با تخصیص اعتبار چهل میلیارد و ۸۰۰میلیون ریالی شاهد اتمام این پل تا پایان بهمن ماه سال98خواهیم بود.

 

وی افزود:فرهنگ مسافرت پذیری و تامین امنیت پایدار برای مسافران نوروزی از مهمترین وظایف مردم و مسئولان برای استقبال از سال نو و مسافران است.

 

فرماندار لنده تصریح کرد: هرکجا دیدید که کمبودی هست از فرهنگ معذرت خواهی استفاده می کنیم و باید بدانیم این پست ها را مدیون چه کسانی هستیم .

 

وی تاکیدکرد:تصمیمات جزیره ای برخی ادارات مهمترین مبحثی است که به بدنه مدیریتی اداری شهرستان ضربه وارد می کند.

 

کریمی نژاد گفت:مخابرات می بایست نسبت به تامین و پوشش شبکه های مخابراتی درایام نوروز تمام  همت وتلاش خود را به کار ببرد.

 

رئیس شورای اداری شهرستان لنده گفت:شور ونشاط را از مردم گرفتیم و همین مسئله باعث شده است که امنیت روحی و روانی ما به گفته وزیر بهداشت به کمترین سطح ممکن رسیده است.

 

وی اظهارکرد: طبل جنگ و سرود های حماسی مهمترین رمز پیروزی در جنگ ها است که باید از فرهنگ غنی و ایرانی و اسلامی برای نشاط مردم استفاده شود فرهنگ و ارشاد اسلامی باید زمینه نشاط مردم را با میراث فرهنگی فراهم نماید.

 

کریمی نژاد تصریح کرد: بزرگترین نقش برجسته جهان یا همان  شتر سنگی در لنده است که باید این اثر فاخر به درستی با برگزاری جشن های مختلف در دامنه این کوه به همه دنیا مخابره شود.

 

وی اظهارکرد:فرهنگ شهید و شهادت در ایران اسلامی ما با کٌرد وبلوچ، شیعه و سنی و همه کسانی که در راه امنیت ما جان خویش را تقدیم کردند باید گرامی داشته شود.

 

فرمادار شهرستان لنده در پایان از ادارات خواست تا بسترهای لازم را برای گردشگران نوروزی با بسیج امکانات خود فراهم نمایند.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس