آخرین اخبار

13. فروردين 1398 - 12:53
عبدالحسین افتخاری گفت: همکاران بنده از ساعت 11:30دقیقه دیشب تا هم اکنون برای برطرف کردن مشکل مورد نظر در حال تلاش هستند، و تا پایان وقت امروز مشکلات تلفن همراه و اینترنت شهرستان های استان حل خواهد شد.

به گزارش خبرلنده به نقل از صبح زاگرس؛ بارش های اخیر در شهر یاسوج سبب آسیب به برخی از زیر ساخت ها در این شهر شد، در همین ارتباط رانش زمین در نزدیکی پلیس راه یاسوج - شیراز سبب آسیب به فیبر نوری شرکت مخارات استان  شد.

 

 

با آسیب دیدن فیبر نوری ، تلفن همراه و اینترنت شهرستان های گرمسیری استان از جمله گچساران، باشت، کهگیلویه، بهمئی، چرام، لنده قطع شد، که مدیر عامل شرکت مخابرات  استان در خصوص حل مشکلات به وجود آمده در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گفت: بعد از پلیس راه رو به روی کشتارگاه به دلیل رانش زمین فیبر نوری در آن منطقه قطع شده است.

 

 

وی بیان کرد: همکاران بنده از ساعت 11:30دقیقه  دیشب تا هم اکنون برای برطرف کردن مشکل مورد نظر در حال تلاش هستند، از طرفی بخش دیگری از  مناطق  مانند  سپیدار و کوشک  که ارتباط تلفن همراه آنها  بر روی همین فیبر قرار داشت، مشکل آنها حل شده است.

 

 

 افتخاری اضافه کرد: در رابطه با مشکل تلفن همراه و اینترنت شهرستان های استان،  همکاران در حال کار  بوده که تا ظهر  یا تا پایان وقت امروز مشکلات آنها حل خواهد شود.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس