آخرین اخبار

26. فروردين 1398 - 18:02
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده در پیامی نسبت به حماسه همه جانبه مردم و مسئولان از نهاد مقدس سپاه پاسداران قدردانی کرد.

به گزارش خبرلنده؛ سرگرد پاسدار اسفندیار مختاری در پیامی از حضور حماسی مردم در حمایت همه جانبه از نهادمقدس سپاه پاسداران قدر دانی کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا فَلَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ

بی‌تردید کسانی که گفتند: پروردگار ما الله است، سپس [در میدان عمل بر این حقیقت‌] استقامت ورزیدند ، نه بیمی بر آنان است و نه اندوهگین می‌شوند(سوره احقاف آیه۱۳(.

امروز همه جهانیان به نیکی می دانند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی برخاسته از متن مردم و متکی به پشتیبانی و حمایت مردمی است و وظیفه ذاتی خود را پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن می داند در طول مدت چهل سال پاسداری از این میراث گرانبهای امام(ره) و شهدا در عرصه های مختلف همواره سربلند و پیروز بوده و توانسته است در مقابل دشمنان قسم خورده این نظام تمام قد بایستد و با تبعیت خود از ولی امر مسلمین و نائب امام عصر(عج) حضرت آیه الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) در این راه ذره ای از اصول خود کوتاه نیاید و به همین دلیل است که همیشه مانند خاری در چشم دشمنان انقلاب بوده است.

دشمنان درمانده ی ما که در راس آن آمریکای جهانخوار قرار دارد، همواره به دنبال تخریب وجهه سپاه در داخل و خارج از کشور می باشند تا این نهاد مردمی را از بطن مردم جدا نمایند .

 اقدام اخیر رئیس جمهور رژیم آمریکا در تروریست خواندن این نهاد پاک ، نشانه عصبانیت و بیچارگی و درماندگی آنهاست که به لطف الهی این حماقت آنان باعث اعتبار و آبروی هر چه بیشتر سپاه پاسداران در داخل و خارج از کشور شد  و سبب اتحاد هر چه بیشتر آحاد مردم و مسئولین با مجموعه سپاه گردید و راهپیمایی بزرگ مردمی در سراسر کشور در حمایت از سپاه را به وجود آورد .

امروز همه ملت ایران نیک می دانند که پاسداران انقلاب اسلامی با تأسّی از شجاعت، استواری، ایمان و فضائل اخلاقی امام حسین (ع)، در راه حفظ آرمان‌های والای اسلام و انقلاب اسلامی و حراست از تمامیّت ارضی جمهوری اسلامی، اهتمام جدی ورزیده و صحنه ‌هایی فراموش نشدنی و حماسه‌ هایی باشکوه آفریده اند.

امروز سپاه پاسداران نماد ولایت ‌پذیری و الگوی حراست و صیانت از ولایت فقیه در بطن جامعه است.

اینجانب به نمایندگی از مجموعه ارزشی سپاه پاسداران از لطف و حمایت قاطع مردم ولایتمدار روحانیت معزز، مسئولان محترم ادارات و نهادها، تشکل های مردمی، دانشجویان و اساتید، کسبه بازار، اصحاب محترم رسانه، شهرستان لنده که با حضور حماسی خود در تجمع حمایتی از سپاه بار دیگر ولایت مداری و علاقه خود را به ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی اعلام نموده اید کمال  تقدیر و تشکر فراوان دارم.

                         

والعاقبه للمتقین

سرگرد پاسدار اسفندیار مختاری
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان لنده

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس