آخرین اخبار

28. شهريور 1399 - 15:37
امام جمعه موقت لنده گفت:سند2030نمونه ای روشن از خیانت به فرهنگ و اسلام است و با این پیشینه قوی دینی برخی ها مجری برنامه های يونسکو باشند.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید محمود الهی نیادر خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به رعایت تقوای الهی گفت:سرزمین قلب ما باید معطوف از الطاف الهی باشد و دل های ما باید پیوند دهنده با امام زمان(عج) باشد.

وی گفت: حادثه عاشورا خونین ترین و ماندگارترین حادثه تاریخ است که ارزش و ضد ارزش را در کمترین زمان به بزرگترین واقعه جهان تبدیل کرد.

امام جمعه موقت لنده تصریح کرد:هفته دفاع مقدس، گرامیداشت رشادت و فداکاری رزمندگانی است که پایه اصلی انقلاب اسلامی را مستحکم‌تر کردند.

وی تاکیدکرد: انقلاب ما در پیروی از حادثه عاشورا انقلابی را به ارمغان آورد که در تاریخ ماندگار شد و دفاع مقدس خواب دشمنان و مستکبرین عالم را برهم زد.

الهی نیا گفت: فرزندان انقلاب با اراده پولادین خود نه تنها با عراق بلکه با هشتاد کشور به طور رسمی و غیر رسمی جنگیدند و قله های ایمان و رشادت را در طول هشت سال دفاع مقدس به دست بیاورند.

وی گفت: جمهوری اسلامی ایران هشت سال جانانه و عاشقانه نبرد کردند و با ایثار و از خود گذشتگی خویش حماسه ای ماندگار در جهان ثبت کردند.

امام جمعه موقت لنده گفت: امروز با همه کاستی های که در زمان دفاع مقدس داشتیم به چنان توانمندی دفاعی رسیدیم که موشک های بالستیک و دور برد ما همينه دشمنان را به لرزه درآورد.

وی گفت: به برکت خون شهید طهرانی مقدم و همرزمان شهیدش هیچ کشوری جرات حمله به ایران را ندارند چرا که عزت و سربلندی ما و اقتدار ما در شلیک به عین الاسد نشان داد که در هر نقطه ای که بخواهیم می توانیم دشمن را روی جایش برسانیم.

الهی نیا تاکید کرد:سند2030نمونه ای روشن از خیانت به فرهنگ و اسلام است و با این پیشینه قوی دینی برخی ها مجری برنامه های يونسکو باشند.

 

وی گفت:عادی سازی روابط بحران و امارات با رژیم صهیونیستی نشان از خیانت این کشورها با اسلام و فلسطین است.
3

امام جمعه موقت لنده گفت: گرانی های لجام گسیخته و افزایش بیکاری جوانان و فشار بر گرده خانواده ها از مهمترین مشکلاتی است که دولت باید چاره جویی کند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675