آخرین اخبار

7. فروردين 1400 - 8:51
شهردار لنده از آغاز عملیات آسفالت شهرک بهاران پس از ۲۰سال در آینده نزدیک خبرداد.

مختار مشهدی زاده در گفت و گو با خبرنگارپایگاه خبرلنده ،با اشاره به خدمات صورت گرفته توسط شهرداری لنده در سه سال گذشته گفت: در سه سال گذشته تلاش ها و تمرکز شهرداری بر خدمات رسانی به شهرک های الحاقی به شهرلنده بوده است.

وی افزود: اجرای بیش از ۲۵هزار متر آسفالت در شهرک های فجر و سرآسیاب لنده در سه سال گذشته یک اقدام جهادی بوده که با حمایت شورای شهر و کمک بنیاد علوی صورت گرفته است.

شهردار لنده تصریح کرد: در بیست سال گذشته یکی از مهمترین مطالبات مردم شهرک بهاران بحث توجه به زیرساخت های شهری بوده است که در دوسال گذشته بحث زیرسازی کوچه ها و معابر اجرایی شده است و در آینده نزدیک نیز کار آسفالت کوچه ها و معابر این شهرک نیز اجرایی خواهدشد.

وی تاکیدکرد: یکی از مشکلات اصلی این شهرک و سایر شهرک ها نداشتن طرح جامعه شهری است تا قبل از واگذاری به شهرداری است که بنیاد مسکن هیچ اقدامی در جهت اصلاح معابر و کوچه ها و خیابان ها و حتی جانمایی امکان فضای سبز، محیط های آموزشی در این شهرک ها پیش بینی نکرده است و همین موضوع امروز باعث مشکلات زیادی برای شهروندان شده است.

مشهدی زاده گفت: امیدواریم بتوانیم با رفع مشکلات زیرساختی در شهرک های فجر، شهیدرجایی و سرآسیاب و بهاران در این دوره از شورای و شهرداری بخشی از نیازمندی ها و مطالبات چندین ساله شهروندان را بر طرف کرده باشیم.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675