آخرین اخبار

20. فروردين 1400 - 17:10
فرماندار شهرستان لنده از تعطیلی یک عروسی در این شهرستان با حکم دادستانی و ورود قاطعانه نیروی انتظامی خبرداد.

تورج رزمجو در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبرلنده، با اشاره به وضعیت رنگ بندی کرونایی نارنجی شهرستان لنده گفت: در پی تغییر وضعیت رنگ بندی شهرستان لنده از زرد به نارنجی به تبع آن برخی اقدامات قهری مصوبه ستاد مبارزه با کرونا با شدت بیشتری به جهت حفظ جان شهروندان اجرایی خواهد شد و قطعا با قانون گریزان و کسانی که برای سلامت سایر احاد جامعه بی تفاوت باشند برخورد قاطعی خواهدشد.

وی افزود: در پی برخی گزارشات ساعتی پیش یک مجلس عروسی با جمعیت بالا در منطقه آیزرگه(گوردالو) بخش موگرمون با هماهنگی با دادستان شهرستان و ورود قاطع نیروی انتظامی وکلانتری بخش موگرمون این عروسی جمع اوری و تعطیل شد.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: در شرایط کنونی انتظار داریم شهروندان محترم نهایت همکاری و همراهی به دلیل افزایش بی رویه آمار بیماران کرونایی که ناشی از حضور در همین تجمعات عروسی و عزا است با ستاد کرونای شهرستان لنده داشته باشند تا سیر سعودی بیماری کنترل شود.

وی تاکیدکرد: بدون شک اگر فرد و یا گروهی  بخواهند نسبت به اجرای پروتکل های بهداشتی کرونایی در این شهرستان بی تفاوت باشند بدون هیچ گونه تعارفی با آنها برخوردی قاطع خواهد شد.

گفتنی است وضعیت شهرستان لنده به دلیل سفرهای نوروزی و افزایش چندین برابر تعداد مبتلایان کرونایی از وضعیت زرد به نارنجی تبدیل شده است که تدابیر سخت گیرانه تری از سوی ستاد مبارزه با کرونا اجرا خواهد شد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675