آخرین اخبار

27. تير 1400 - 23:00
جانشین منطقه انتظامی شهرستان لنده از برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت و سلامت مردم در این شهرستان خبرداد.

یارمحمد موسوی نسب در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبرلنده، با اشاره به خدمات شبانه روزی پلیس در برقراری امنیت و آرامش جامعه گفت: نیروی انتظامی به منظور تامین امنیت و آرامش روحی و روانی شهروندان در طول شبانه روز در حال خدمت است و در ایام کرونا نیز همگام با مسولان در خدمت به شهروندان بوده است.

وی افزود: در راستای ارتقای طرح صیانت از سلامت تک تک احاد جامعه نیروی انتظامی برای وظایف ذاتی خویش با برهم زنندگان امنیت و سلامت آحاد جامعه برخورد قاطع خواهد کرد.

جانشین انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد: برپایی مجلس عزاداری با دعوت ازخوانندگان محلی یکی از مهمترین عوامل ایجاد تجمعات و شیوع بیش از پیش بیماری منحوس کرونا است که بدون شک با خوانندگان محلی برابر دستورمقام قضایی برخورد خواهیم کرد.

وی تاکیدکرد: کسبه بازار و اماکنی که نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی بی تفاوت باشند توسط پلیس اماکن شناسایی و به دستگاه قضایی و تعزیرات حکومتی معرفی خواهند شد.

موسوی نسب گفت: باتوجه به شرایط کرونایی پارک خودرها در جاده قبرستان به دلیل تجمع و مخاطرات جاده ای ممنوع و در صورت مشاهده تخلفات آنان توسط پلیس راهنمایی و رانندگی ثبت و اعمال قانون خواهند شد.

جانشین انتظامی شهرستان لنده گفت: انتظار داریم شهروندان هرگونه جرم و یا موارد مشکوکی را که مشاهده کردند سریعا با پلیس110 و انتقاد و پیشنهادات خود را 197پلیس نظارت همگانی درمیان بگذارند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87