پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

14. مهر 1400 - 14:22
یک منبع آگاه از عدم احراز شرایط شهردار معرفی شده از سوی شورای اسلامی دوره ششم لنده خبرداد.

به گزارش خبرلنده به نقل از  صبح زاگرس ، بنا به بررسی های صورت گرفته و تائیدیک منبع آگاه " علی افتخاری" که به عنوان شهردار منتخب شورای ششم شهرلنده برای تصدی شهردار این شهر معرفی شده بود به دلیل فاقد شرایط احراز تصدی سمت شهردار بنا به موارد قانونی در دو موضوع نداشتن سابقه اجرایی و مدیریتی و مدرک تحصیلی مرتبط تائید نشده است.

 

اعضای شورای شهرلنده در دوره ششم "علی افتخاری" را که دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می‌باشد را به عنوان شهردار معرفی کردند که بنابر قانون تعیین شده از سوی وزارت کشور، شورای شهر لنده باید گزینه بعدی خود را جهت تصدی کرسی شهرداری به استانداری و دفتر امور شهری و شوراهای استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی کند.

 

گفتنی است تا کنون برخی از شهرهای دیگر استان نظیر چنین انتخاب های را داشتند که  شرایط لازم را احراز نکرده و از سوی مسئولین مربوطه در استانداری تایید نشده اند .

 

حال شورای شهر ششم لنده می بایست به دنبال گزینه جایگرین برای تصدی شهرداری لنده برای معرفی به استانداری جهت تائید صلاحیت فرد جدید باشند.

 

گفتنی است شورای شهر لنده لنده تا زمان انتخاب شهردار لنده،اردشیر جعفری از کارمندان شهرداری  را به عنوان سرپرست شهرداری لنده معرفی کرده اند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675