آخرین اخبار

5. آبان 1400 - 23:55
حجت الاسلام سید محمد موحد امروز و در بازدید از چند پروژه عمرانی شهرستان لنده با حضور در روستاهای بخش مرکزی و موگرمون با بیش از 10ساعت با مردم به صورت چهره به چهره دیدار کرد.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید محمد موحد نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده امروز در سفر خود به شهرستان لنده با حضور در روستاهای مختلف دو بخش مرکزی و موگرمون شهرستان لنده ضمن بازدید از پروژه های عمرانی بامردم به صورت چهره به چهره دیدار و گفت وگو کرد.

حجت الاسلام سید محمد موحد درابتدای حضور در شهرستان لنده با حضور در جمع مردم روستای کتج و پس از قرائت فاتحه در گلزار شهید احمدی کتج با حضور در جمع مردم روستای چهارراه آل طیب با مردم این روستا دیدار و گفت و گو کرد.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در جمع مردم این روستا ضمن اشاره به خدمات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: امروز شاهد تحولات اساسی در خدمت رسانی به روستاها هستیم که در مقایسه با دوران پهلوی اقدامات بسیار ارزشمندی صورت گرفته است ولی عمق محرومیت ها و کمبود اعتبارات باعث شده است تا نیازمندی های روستائیان به درستی تامین نشود.

وی افزود: اجرای طرح هادی در روستاها یکی از اقدامات ارزشمندی است که در راستای توسعه روستاها صورت می گیرد و در این راه نیاز است که همه مردم برای عمران و آبادانی روستا همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند.

حجت الاسلام سید محمد موحددر ادامه حضور خود در شهرستان لنده با حضور در روستاهای قیام در مسجد امام حسین(ع) روستای قیام ضمن دیدار چهره به چهره با مردم این روستا گفت: توجه به جاده های روستایی در حوزه قیام یکی از نیازهای اساسی است که امروز به همت بنیاد علوی و اداره راهداری این مهم در روستاهای لارب، بره مل و چلی در حال زیرسازی و احداث پل روستای بره مل است.

وی افزود: توجه به فعالسازی معدن فسفات قیام یکی از مهمترین مباحثی است که تا کنون در چندین جلسه مختلف در تهران با نهادها و مسولان مختلف برگزار و در آینده نزدیک شاهد اتفاقات خوبی در توسعه فراگیر و اشتغالزایی مردم این خطه خواهیم بود.

وی در ادامه گفت:با مشکلات مردم کاملا آشنایی دارم و در تلاشیم یکی پس از دیگری با رعایت اولویت بندی مشکلات آنها را از طریق مسئولان پیگیری و رفع کنیم.

نماینده نماینده مردم کهگیلویه، بهمی، چرام و لنده پس از حضور در بین مردم روستاهای قیام و چهار راه آل طیب با حضور درجلسه با مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی کشور، مدیرعامل شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور، مدیرعامل شرکت آب و برق منطقه ای خوزستان، فرماندار لنده برخی از مدیران ادارات شهرستان لنده دیدار و گفت وگو کرد.

حجت الاسلام سید محمد موحد در ادامه سفر یک روزه خود پس از حضور در جمع مردم روستای تراب در بخش موگرمون با اشاره به اهمیت جاده ارتباطی لنده_تراب گفت: جاده لنده_تراب و نقش آن در توسعه شهرستان لنده مهمترین عامل برای خروج از بن بست تاریخی این شهرستان است.

در ادامه این سفر تعدادی از جوانان روستای ابررزگه دغدغه تکمیل چمن مصنوعی نیمه کاره را داشتند که حجت الاسلام موحد در تماس تلفنی با مدیرکل ورزش و جوانان قول مساعدت و تسریع در روند اجرای این پروزه را گرفت و انشالله به زودی این مشکل هم حل خواهد شد.

 

وی در ادامه حضور خود در روستای تراب با حضور در پروژه پل تراب آخرین وضعیت این پل را مورد بازدید قرار داد.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمی، چرام و لنده در ادامه با حضور در روستاهای بخش موگرمون از روند جاده ارتباطی گرده کلات، پل دره گرداب ها بازدید کرد و آخرین وضعیت این پروژه ها را مورد ارزبابی قرار داده است.

موحد در ادامه سفر خود با حضور در جمع مردم روستای دم تنگ لنده با انان دیدار و نسبت به مشکلات ارتباط تلفن همراه و اینترنت این روستا که دغدغه قاطبه مردم بود را مورد پیگیری قرار داد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675