پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

8. آبان 1400 - 18:27
فرمانده سپاه ناحیه لنده از اجرای بیش از 20عنوان برنامه ویژه هفته بسیج دانش آموزی در شهرستان لنده خبرداد.

سرهنگ روح الله ویسی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبرلنده، باگرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی عناوین و برنامه های این هفته در سطح شهرستان لنده را تشریح کرد.

وی افزود: رسالت مهم بسیج دانش آموزی در کمک به تعلیم و تربیت نسلی انقلابی در جامعه یک رسالت اساسی است که باید همه برای تعالی آن کمک کنند.

فرمانده سپاه ناحیه لنده گفت:در این هفته بیش از 20عنوان برنامه با محوریت بسیجیان دانش آموز در سطح شهرستان اجرایی خواهندشد که حضور منسجم در نماز جمعه، خاطره گویی رزمندگان در مدارس، برگزاری نشست بصیرتی، برپایی نمایشگاه استگبار ستیزی، پویش ملی نوجوان پلاس، پویش دنیای  بدون تاریکی، تهیه و تولید محتواهای ارزشمند در فضاهای مجازی، فضاسازی مدارس، دیدار با خانواده شهدای دانش آموز، عطرافشانی و غبارروبی گلزار شهدا،برگزاری مسابقه نثر نویسی از اهم برنامه های ابن هفته می باشد.

وی تاکیدکرد: برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی، رونمایی از شهدای شاخص بسیج دانش آموزی، قرائت میثاق نامه، برگزاری جشن دانش آموزی از جمله برنامه های هفته بسیج دانش آموزی است.

ویسی تصریح کرد: توجه به ظرفیت های دانش آموزان و شناسایی ظرفیت ها و پتانسیل های دانش آموزان در حوزه های قرآنی، فرهنگی، مجازی و توجه به استعدادهای آنان از جمله برنامه های است که در طول سال باید به آن توجه ویژه ای شود.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675