پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

21. آبان 1400 - 15:39
امام جمعه لنده گفت:در حوزه خدمات عمومی نیز وضعیت شهرستلن مطلوب نیست و وقتی ٢۴ساعت اینترنت و تلفن همراه قطع نی شود مردم با مشکلات اساسی مواجه هستند و قطعی آب، و شبکه های تلویزیونی از جمله مشکلات اساسی در این شهرستان است که حق مردم این شهرستان این نیست.

به گزارش خبرلنده،حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به رعایت تقوای الهی گفت:ایمان بالاترین گنج برای سعادت و پیروزی انسان است.

وی گفت: توجه شیعیان به حرکت های جمعی و کارهای جهادی در راستای وحدت از جمله توصیه های مهم ائمه معصومین بوده است و اصولا اسلام دین خرد جمعی است.

امام جمعه لنده تصریح کرد: فرهنگ و سبک زندگی اسلامی باید جایگزین فرهنگ های دیگر شود چرا که ابتذال این فرهنگ های بیگانه باعث به ببراهه کشانیدن زندگی و جامعه خواهدشد.

وی تاکیدکرد: یک بعد فرهنگ سعی بر اجرای عدالت در جامعه است که سنگ بنای آن از خانه، محله، مدرسه و شهر باید اجرایی شود و خودخواهی را باید کنار بگذاریم.

محمودی اصل گفت: دستورالعملی جدیدا برای تسهیلات روستایی ارائه شده است که استانداران و همه متولیان باید جلوی این تخلف را بگیرند و باید براساس شاخصه ها تعیین شود و این تسهیلات باید در روستاها هزینه شود.

وی گفت: توحه به معیشت مردم و مطالبه گری برای رفع مشکلات مردم یک اصل غیر قابل انکار است و دولتمردان اقداماتی که برای رفع مشکلات مردم وعده دادند باید اجرایی شود.

امام جمعه لنده گفت:توجه به زیر ساخت های معیشتی مردم یک نیاز ضروری است و امیدواریم دولت هرچه سریعتر زمینه تغییرات اساسی را اجرایی کنند.

وی گفت: همت و تحرکت مسولان فقط در سطوح بالای مدیریتی است و باید در سطوح پایین جامعه باشند و این در حالی است که برخی مسولان به واسطه پروازی بودن در نناز جنعه شرکت نمی کنند.

محمودی اصل تاکید کرد: شورای شهر باید به دخالت دادن مسائل قومی و سایر مسائل به اعتماد مردم ضربه زدند و باید هرچه سریعتر اقدام عاجل صورت گیرد.

وی گفت:در حوزه خدمات عمومی نیز وضعیت شهرستان مطلوب نیست و وقتی ٢۴ساعت اینترنت و تلفن همراه قطع نی شود مردم با مشکلات اساسی مواجه هستند و قطعی آب، و شبکه های تلویزیونی از جمله مشکلات اساسی در این شهرستان است که حق مردم این شهرستان این نیست.

امام جمعه لنده گفت: وضعیت موحود باید هرچه سریعتر ساماندهی شود تا مردم بیش از این دچار مشکلات اساسی نشوند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87