پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

29. آبان 1400 - 20:04
به همت قرارگاه محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه لنده صورت گرفت:
اهداء 5 دستگاه سیستم صوتی به مدارس آموزشی کم برخوردارلنده+تصاویر
امروز و به همت قرارگاه محورمیت زدایی بسیج سازندگی سپاه ناحیه لنده 5دستگاه سیستم صوتی به مدارس آموزشی کم برخوار شهرستان لنده اهدا شده است.

به گزارش خبرلنده، امروز و در اولین روز از گرامیداشت هفته بسیج با حضور فرمانده سپاه ناحیه لنده،‌فرمانده حوزه مقاومت بسیج داشن آموزی شهید فهمیده، مسول قرارگاه محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه ناحیه لنده آیین اهدای 5دستگاه سیستم صورتی به مدارس کم برخوردار شهرستان لنده برگزارشئ.

سرهنگ پاسدار روح الله ویسی در مراسم اهدای این سیستم های صوتی گفت:امروز بسیج به یکی از ارکان مهم در حوزه های مختلف با توانمندی سازی و توسعه خدمات توانسته است منشا خیر و برکت برای جامعه باشد.

وی افزود: کمک به رفع محرومیت ها در حوزه های مختلف اعم از درمان، سازندگی و آموزش از مهم ترین اقدامات در مجموعه های بسیج و سپاه است.

فرمانده سپاه ناحیه لنده تصریح کرد:امروز و در اولین روز از هفته بسیج بیش از 5دستگاه سیستم صوتی به ارزش 25میلیون تومان به 5مدرسه کم برخوردار که مجری طرح شهید بهنام محمدی بودند اهدا شد.

وی در ادامه تاکیدکرد:این اقدام یکی از اقدامات فرهنگی در راستای تعالی اندیشه های برنامه های مختلف بسیج است که امیدواریم از این سیستم های صوتی در جهت اجرای ماموریت های ابلاغی بسیج استفاده شود.

حکمت اله امیری مدیر دبیرستان فارابی لنده نیز در ادامه با قدردانی از تلاش های خوب سپاه و بسیج در راستای اجرای فعالیت های مختلف گفت: امروز بسیج و سپاه نقطه اتکا بخش در جامعه هستند که مجاهدت های آنان باعث اعتماد بخشی در جامعه شده است.

وی افزود: بهترین جمله را امام خمینی(ره) در خصوص سپاه فرمودند:" اگر سپاه نبود کشور هم نبود"، به حق سپاه پاسداران در طول 40سال گذشته منشا خیر و برکت برای کشور بود و در دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی همواره پیشقدم بود.

مدیر دبیرستان فارابی لنده گفت: تمام تلاش ما در مدارس جدای از توجه ویژه به فعالیت های مهم درسی بحث تربیت نسلی انقلابی در راستای اصول و ارزش های انقلاب است.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675