آخرین اخبار

2. آذر 1400 - 13:36
همزمان با هفته بسیج، کارگاه آموزش سبک زندگی اسلامی ایرانی در رابطه با نقش تاثیرگذار تحکیم بنیان خانواده در کاهش آسیب های اجتماعی شهرلنده برگزارشد.

به گزارش خبرلنده، امروز و همزمان با هفته بسیج، کارگاه آموزش سبک زندگی اسلامی ایرانی ویژه خانواده های محلات کم برخودار شهرلنده به همت معاونت اجتماعی سپاه ناحیه لنده در مسجد صاحب الزمان(عج) این شهربرگزارشد.

در این کارگاه آموزشی سرهنگ نورایی نژاد مسول فرهنگی خانواده سپاه فتح گفت: امروز و در حالی که جامعه ما رو به پیری می‌رود و یکی ازوظایف کنونی ما و خانواده ها بحث ترغیب جوانان به فرزندآوری است.

وی با بیان اینکه یکی از اشتباهات گذشته ما در حوزه جمعیت بحث ترغیب خانواده‌ها به داشتن فرزند کمتربوده است که امروز با مشاهده آثار این اشتباه باید سعی در جبران اشتباهات گذشته داشته باشیم و مردم را به فرزند آوری تشویق و ترغیب کنیم.

مسول فرهنگی خانواده سپاه فتح گفت: مباحث سبک زندگی اسلامی و کارگاه تحکیم بنیان خانواده به صورت مستمر و طبق آسیب‌های اجتماعی خاص هر محله،روستاو شهر با موضوعات طلاق، افزایش جمعیت، فضای مجازی و اعتیاد در حال برگزاری است.

وی افزود: امروز شاهد نقش تاثیرگذار تحکیم بنیان خانواده در کاهش آسیب های اجتماعی هستیم پس باید نسبت به اصول اجرایی و سبک زندگی اسلامی و ایرانی در جامعه تلاش کنیم تا شاهد تحکیم بنیان خانواده با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی در خانواده و اجتماع باشیم.

 تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675