پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

2. آذر 1400 - 23:58
امام جمعه شهرستان لنده گفت: شهید سلیمانی الگویی موفق در بسیج و سپاه است چرا که این منش و سیره و رفتار فردی و اجتماعی وی می تواند سرمنشاء سبک زندگی ما باشد.

به گزارش خبرلنده، امروز و به مناسبت هفته بسبج فرمانده وجمعی از کارکنان سپاه ناحیه لنده با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفت و گو کردند.

در ابتدای این دیدار فرمانده سپاه ناحیه لنده با تبریک هفته بسیج گفت: امروز بسیج با تاسی از خون سرخ شهدا و با اتکا به خودباوری توانسته است در مسیر توسعه و پیشرفت روز افزون قرارگیرد.

وی افزود: حفظ دستاوردها و ارزش ها ناب انقلاب اسلامی از برکات ارزشمند بسیج در طی چهار دهه گذشته است.

امام جمعه شهرستان لنده در ادامه با تبریک هفته بسیج گفت: تلاش در عرصه های مختلف در بسیج باعث نوارنیت و معنویت در جامعه شده است.

وی افزود: فرصت های حادث شده برای خدمت بی منت به مردم را نباید هرگز فراموش کنیم و باید از این فرصت ها نهایت تلاش را ببریم.

حجت الاسلام محمودی اصل تصریح کرد: باید خودمان را درست بسازیم و برای ساخته شدن باید ایمان خویش را قوی کنیم تا بتوانیم فردی تاثیرگذار در جامعه باشیم.

محمودی اصل تاکید کرد:در سایه تذهیب نفس است که می توانیم در حوزه های مختلف فردی و اجتماعی به فردی تاثیرگذار تبدیل شویم.

وی اظهارکرد: شهید سلیمانی الگویی موفق در بسیج و سپاه است چرا که این منش و سیره و رفتار فردی و اجتماعی وی می تواند سرمنشاء سبک زندگی ما باشد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675