آخرین اخبار

9. آذر 1400 - 12:17
نماینده محترم اداره صمت در شهرستان لنده از تکمیل فرم بازرسی و معرفی شرکت مسافر بری لنده به تعزیزات حکومتی به دلیل عدم تمکین از قانون خبرداد.

سید یاسین علویان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه  خبرلنده، با اشاره به روند اعتراضات گسترده مردمی در خصوص مشکلات حوزه حمل و نقل بین شهری گفت:طی ابلاغیه جدید کرایه حمل مسافر از سوی شرکت حمل و نقل و پایانه های مسافر بری استان و ضرورت اجرایی کردن این بخشنامه توسط همه رانندگان با وجود چندین نوبت بارزسی و دیدار چهره به چهره با رانندگان این مهم توسط برخی رانندگان رعایت نشده است. 

 

وی افزود: در راستای طرح تشدید و تحکیم بازرسی کل رانندگان ناوگان حمل و نقل تحت پوشش شرکت نصر لنده و متصدی آن شرکت به منظور تکمیل فرم گزارش بازرسی و اعمال ماده قانونی به ادارات ذی صلاح معرفی شدند. 

 

نماینده صمت در شهرستان لنده تصریح کرد: این اقدام در راستای حمایت مادی و معنوی از حقوق مصرف‌کنندگان صورت گرفته است و در صورت اعمال جریمه و ادامه روند تخلفات از سوی این شرکت باید منتظر برخورد قاطع تری از سوی مراجع ذی‌صلاح باشند.

 

گفتنی است نرخ ابلاغی کرایه حمل مسافر لنده به دهدشت ١٧هزارتومان ۴نفره است که برخی رانندگان از این ابلاغیه نرخ جدید تمکین نمی کنند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87