آخرین اخبار

18. آذر 1400 - 10:23
فرمانده انتظامی شهرستان لنده از کشف و ضبط بیش از 10میلیارد ریال اموال مسروقه ، دستگیری سارقین حرفه ای در این شهرستان خبرداد.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده در گفت و گو با خبرنگار خبرلنده، با اشاره به اجرای طرح ارتقای امنیت عمومی و رصد اطلاعاتی تمام موارد مختلف در سطح شهرستان گفت: نیروی انتظامی در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت عمومی و تامین امینت فراگیر شهروندان به طور شبانه روز در حال حراست از جان و مال شهروندان است.

سرهنگ محمود عدالت پرور گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت عمومی شهروندان با تلاش شبانه روزی پلیس آگاهی، کلانتری مرکزی لنده و پلیس امنیت عمومی سارقین کابل های اداره برق، مخابرات و کشاورزی در سطح شهرستان های لنده و کهگیلویه با اشراف اطلاعاتی با حکم مقام قضایی دستگیر شدند.

وی افزود: با شناسایی و دستگیری سارقین سیم و کابل های برق رابطین آنان در سایر شهرستان ها مورد رصد پایش و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد:پس از بازجویی های فنی پلیسی سارقین به بیش از 50فقره سرقت از اماکن دولتی و منازل شهروندان و کارخانه جات اعتراف کردند که ارزش ریالی این سیم و کابل به بیش از 10میلیارد ریال می رسد.

وی افزود: آنچه از شهروندان انتظار داریم بحث نگهبانی و مراقبت بیشتر از وسایل و امکانات خویش و استفاده از سیستم های امنیتی در منازل و ادارات است که انتظار داریم شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک فورا با پلیس 110تماس بگیرند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87