آخرین اخبار

19. آذر 1400 - 17:11
در خطبه های نماز جمعه لنده مطرح شد:
بخش اعظمی از تحریم ها ناشی از سو مدیریت های داخلی است
امام جمعه لنده گفت: تحریم ها نهایتا ٢٠تا ٣٠درصد از مشکلات کشور را شامل می شود که مابقی ناشی از ضعف مدیریت است که تنها راه آن سپردن مسولیت ها به افراد کاردان و باتجربه و تازه نفس و فساد ستیز است.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به رعایت تقوای الهی گفت:سرزمین قلب ما باید معطوف از الطاف الهی باشد و دل های ما باید پیوند دهنده با امام زمان(عج) باشد.

وی گفت:  حادثه تلخ اتوبوس مسافربری دهدشت_تهران و درگذشت جنعی از شهروندان هم استانی را تسلیت می گوییم و برای همه بازماندگان آرزوی صبر و برداری را خواستاریم.

امام جمعه لنده تصریح کرد:بانوان ما بیشترین و برجسته ترین نقش را در انقلاب اسلامی داشتند و در دفاع مقدس نیز این نقش دوچندان شده است.

وی تاکیدکرد:هنوز هم بانوان ما با افتخار با الگو گیری از رفتار و سیره و روش حضرت زینب کبری(س) در حال تربیت نسلی فاطمی و زینبی هستند و با وجود تبلیغات سهمگین دشمنان شاهد مقابله با توطئه های دشمنان هستیم.

محمودی اصل گفت: روز پرستار را به همه پرستاران و مجموعه کادر درمان که بیشترین زحمات و تلاش ها را در حوزه مبارزه بی امان با بیماری ها در تیمار و نگهداری از بیماران بر عهده دارند باید قدردان زحمات ارزشمند آنان باشیم.

وی گفت: مذاکرات ایران با ۴+١در حال اجرا است که امریکایی که از برجام خارج شد به شدت دنبال اجرای نقشه های خود د ر برجام هستند که ایران نیز بر اساس اصول و شرایط جدید باید تظمینی مطمئن برای ادامه برجام و راستی آزمایی طرف مقابل است که برخی کشورهای از قبیل روسیه و چین حمایت کردند ولی طرف های غربی ها به دنبال بهانه های مختلف هستند تا از بار تعهدات خود خارج شوند.

امام جمعه لنده گفت:تیم هسته ای ما کاملا نسبت به اقدام راهبردی مجلس پایبند هستند و مردم نیز بر اجرای شروط ایران مبنی بر برداشتن تحریم ها پافشاری می کنند.

وی گفت:تحریم ها نهایتا ٢٠تا ٣٠درصد از مشکلات کشور را شامل می شود که مابقی ناشی از ضعف مدیریت است که تنها راه آن سپردن مسولیت ها به افراد کاردان و باتجربه و تازه نفس و فساد ستیز و دارای روحیه جهادی باشند تا ساختار معیوب بودجه کشور و مالی را رفع کنند.

محمودی اصل تاکید کرد: باید جلوی فرارهای مالیاتی است که قانون بهبود فضای کسب و کار نیز از مهمترین تاکیدات دولت است و وسایل مازاد کشور نیز باید سامان بخشیده شود و مردم منظر گشایش های اقتصادی هستند.

وی گفت: کنترل بازار و  جلوگیری از افزایش قیمت ها یکی از مواردی و مطالباتی است که باید دولت همانند کنترل کرونا اجرایی کند و این اطمینان را با عزم راسخ در گره گشایی مشکلات مردم کوتاهی نکند.

امام جمعه لنده گفت: سفر نماینده ولی فقیه استان به لنده دستاورد های خوبی به شهرستان داشت که یکس از این مهم ها بحث رفع مشکل بی آبی در شهرک فجر لنده بود که بعد از ١٢سال امروز این مشکل رفع شده است و بحث جاده لنده به تراب و رفع مشکلات معارضین شاهد ٩کیلومتر تا تونل کوه پات و اتصال به جاده دهدشت_پاتاوه خواهیم بود.

وی گفت: امیدواریم تمام مشکلات جاده ای شهرستان به خصوص محور لنده_تراب و لنده_تشان هرچه سریعتر اجرایی شود تا مردم شهرستان لنده و سایر شهرستان های همجوار مسیر ایمن و کوتاه را داشته باشند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87