آخرین اخبار

3. دى 1400 - 16:10
امام جمعه لنده گفت:اختلافات و حاشیه ها در انتصاب شهردار و مدیران شهرستان لنده یکی از دغدغه های مهمی است که تحت الشعاع سهم خواهی ها است که انتظار داریم استاندار محترم استان هرچه سریعتر اقدام کند.

به گزارش خبرلنده،حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لنده با اشاره به رعایت تقوای الهی گفت:سرزمین قلب ما باید معطوف از الطاف الهی باشد و دل های ما باید پیوند دهنده با امام زمان(عج) باشد.

وی گفت: شکست دشمنان یک افول تردیجی است که با وجود همه پیشرفت هایشان شک نداشته باشید که شکست آنان با موقعیتی که دارند شکست خورده است.  

امام جمعه لنده تصریح کرد: تهدید اسرائیلی ها نشان از افول امریکایی ها است که این وظیفه را برعهده اسرائیل گذاشتند و ایران نیز پاسخی کوبنده در رزمایش پیامبراعظم ١٧داده شد.

وی تاکیدکرد: روز ملی ثبت احوال یک روزی است مه بیش از یکصدسال از تشکیل این اداره مهم که نقش هویت بخشی دارد و بیش از ۶٠نهاد اطلاعات خود را از این سازمان می گیرند که نقش بسیار مهمی در هویت بخشی جامعه دارند که این روز را به همه کارکنان سازمان ثبت احوال تبریک می گوییم.

محمودی اصل گفت:هفته نهضت سواد آموزی را که نقش تاثیر گذاری در روشنگری مردم و ریشه کنی بی سوادی داشته است و تشکیل این مهم توسط امام خمینی(ره) تشکل شد تا میزان بی سوادی ریشه کن شود.

وی گفت:  نهم دی ماه، روز پیچیده شدن فتنه ای مهم برای براندازی انقلاب اسلامی بوده که با حمایت های فتنه گران با طراحی انقلاب رنگین با هدف براندازی شکل گرفته بود که با حمایت مستقیم دشمنان و برخی عوامل داخلی شکل گرفت که با بصیریت مندی مردم و هدایت مقام معظم رهبری در حماسه ای عظیم خنثی شده است.

امام جمعه لنده گفت: نگرانی مردم از برخی بلاتکلیفی ها در شهرستان لنده در جهت معرفی مدیران یک گلایه برحقی است که مسولان استانی باید پاسخگو باشند.

وی گفت: استانداری باید در کمترین زمان ممکن پاسخ استعلامات شورای شهر را می دادند و در این بین حق و حقوق مردم نادیده گرفته شده است.

محمودی اصل تاکید کرد: اختلافات و حاشیه ها در انتصابات شهردار و مدیران شهرستان لنده یکی از دغدغه های مهمی است که تحت الشعاع سهم خواهی ها شکل گرفته است که انتظار داریم استاندار محترم استان هرچه سریعتر اقدام کند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675