آخرین اخبار

13. دى 1400 - 0:28
با حضور معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان؛
آیین اختتامیه جشنواره استانی آوای اذان در لنده برگزار شد /تصاویر
آیین اختتامیه جشنواره استانی آوای اذان به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنده و با حضور معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مسئولان شهرستان لنده برگزار شد.

به گزارش خبرلنده به نقل از از لنده آوای رودکوف؛ عصر امروز آیین اختتامیه جشنواره استانی آوای اذان به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنده و  با حضور معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد  اسلامی استان و مسئولان شهرستان لنده برگزار شد.

 
 
حجت‌الاسلام سید هدایت محمودی اصل در این مراسم گفت:گرچه در آموزه های دینی برخی کارها  مثل دادن صدقه و دستگیری از ایتام باید پنهانی صورت گیرد، اما بعضي از کارها  مثل نماز،باید به صورت آشکار انجام شود.
 
وی افزود: در دین ما به فضیلت نماز  جماعت و پوشش اسلامی سفارش شده است.
 
حجت الاسلام محمودی اصل در ادامه گفت:اذان شعار اسلام و تشییع  به حساب می‌آید و نماد دین است و در آن توحید و اعلام ولایت امیرالمؤمنین وجود دارد.
 
امام جمعه لنده در پایان از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و همه کسانی که در برگزاری این مراسم زحمت کشیدند تقدیر و تشکر کرد.
 
 
اسماعیل زارعی رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان لنده در ابتدای برنامه جشنواره استانی نوای اذان همزمانی این برنامه با ایام فاطمیه دوم و همچنین سالگرد شهادت سردار دل ها سردار شهید سلیمانی و میزبانی شهرستان لنده از شهید گمنام را از اهمیت این برنامه دانست.
 
وی اظهار داشت حضور منتخبین از سراسر استان در این شهرستان را به فال نیک گرفته و این موفقیت را به همه منتخبین شهرستانی و استانی تبریک می گوییم.
 
 
در ادامه آزاد خردمند معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت :فراخوان این جشنواره از ماهها قبل  منتشر گردید و ۶۴نفر در این جشنواره شرکت نمودند که آثار ارسالی در سه رده سنی توسط داوران مورد داوری قرار گرفت و از ۹منتخب استانی ۶منتخب از شهرستان لنده و بقیه منتخبین از سایر شهرستان ها بوده اند.
 
 

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87