آخرین اخبار

13. دى 1400 - 10:31
جمشیدجهانزاده بازیگر مطرح سینما و تلوزیون ایران گفت:حاج قاسم سرمشق خوبی برای جوانان است که بتوانند راه امثال حاج قاسم را طی کنند تا به سرزمین خودشان خدمت کنند.

جمشیدجهانزاده بازیگر مطرح سینما و تلوزیون ایران در خصوص فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در گفتگوی اختصاصی  با خبرلنده  گفت:حاج قاسم سلیمانی یکی از مردان بزرگ این مملکت است بدون اینکه بخواهیم اغراق کنیم.

 

این بازیگر مشهور سینمای ایران گفت:حاج قاسم در خیلی از زمینه ها کار کرد و از خاک این مملکت و حقوق انسانی مردم دفاع کرد و این جز اعتقاداتش می دانست.

 

وی افزود:سردار سلیمانی آدمی نبود که چپ یا راست باشد و به حزب و جناحی وابسته باشد ولی آدمی بود که با تمام وجود خود را وقف مردم کرد که این راز ماندگاری اش بود.

 

جهانزاده تاکیدکرد: هدف اصلی حاج قاسم مصداق عینی این عبارت بود که می فرمایند:" عبادت به جز خدمت خلق نیست"،و تمام زندگی اش را برای مردم گذاشته بود.

 

وی در ادامه گفت:دفاع از حق و حقوق مردم شاکله کاری وی بود و بالاخره در همین راه نیز به معبود خویش رسید و برای خانواده این سردار بزرگ آرزوهای خوب دارم.

 

این بازیگر مشهور سینما گفت:حاج قاسم سرمشق خوبی برای جوانان است که بتوانند راه امثال حاج قاسم را طی کنند تا به سرزمین خودشان خدمت کنند.

 

وی افزود: حاج قاسم در حقیقت یک الگو و سرمشق برای خیلی از کسانی است که در این مملکت هستند و می توانند از شخصیت وی الگو برداری کنند و به مردم خدمت کنند.

 

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87