آخرین اخبار

15. دى 1400 - 14:41
رئیس دانشگاه پیام نور لنده گفت:امروز دانشجویان ما به عنوان افسران جنگ نرم در معرفی شخصیت حاج قاسم سلیمانی به جامعه نقش مهمی دارند که این نقش باید پیشگیرانه و بصیرت افزا باشد.

رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان لنده در گفت و گوبا خبرنگار پایگاه  خبرلنده، با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و تسلیت ایام فاطمیه گفت: تاریخ ما برگرفته از مکتب ناب فاطمی است و در ادامه این مکتب شاهد ترویج فرهنگ عاشورا هستیم که تبلور این مکتب را می توان در دفاع مقدس و در عصر کنونی در جبهه مقاومت به عینه مشاهده کرد.

 

حمید دهقان افزود: تلاش و مجاهدت 40ساله سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در دفاع از محرومین و مظلومین عالم یکی از شاخصه ها و ویژگی های ممتاز حاج قاسم بود.

 

وی افزود:آنچه باعث رمز ماندگاری شخصیت کم نظیر همانند حاج قاسم شده است بحث ولایت مداری و اطاعت پذیری ایشان از مقام معظم رهبری در جایگاه ولی فقیه و ولی امر مسلیمن جهان است.

 

این استاد دانشگاه تاکیدکرد: مردم داری و حضور بی شائبه در بین مردم از خصوصیات ممتماز حاج قاسم بود که در سیل خوزستان وقتی آن پیرمرد را در آغوش گرفت و همه شاهد این صحنه بودند گویی یک پیوند عاطفی عجبیب بین وی و مردم از سالیان سال وجود داشته است.

 

رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان لنده گفت: امریکایی ها به رغم همه تلاش ها و کینه توزی های که بر علیه انقلاب اسلامی داشتند و با ترور شهید سلیمانی ضمن اقدامی ضد حقوق بشر و جنایتی تاریخی، حیات تازه ای برای صدور پیام مقاومت و بیداری انقلاب اسلامی به همه جهانیان ارسال کردند به طوری که روز به روز در این دوسال بر شیفتگان حاج قاسم افزوده شده است.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد:امروز دانشجویان ما به عنوان افسران جنگ نرم در جنگی نامتقارن به دشمن هستند که بصیرت و بیداری آنان در این جنگ و داشتن سواد رسانه برای تحلیل  و بررسی مسائل مختلف از تمام توان خود برای جلوگیری از انحرافات و شبهه افکنی ها جلوگیری  و مقابله می کنند.

 

دهقان گفت:قطعا مکتب حاج قاسم امروز به یکی از مکاتیب مهم و ارزشمند در جبهه انقلاب اسلامی به خصوص کشورهای محور مقاومت خواهد بود که هرتوطئه دشمن را در اسرع وقت پاسخی کوبنده خواهند داد.

 

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87