آخرین اخبار

17. دى 1400 - 13:34
در راستای توسعه خدمات بخش سلامت در قالب اردو های جهادی به همت سپاه ناحیه لنده متخصص قلب از شیراز با حضور در لنده اقدام به ویزیت رایگان بیماران قلبی و خانواده های نیازمند و شهدا کرد.

فرمانده سپاه ناحیه لنده در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبرلنده، با گرامیداشت دهه فاطمیه و دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت: با توجه به هماهنگی های صورت گرفته و به همت سپاه ناحیه لنده و گروه های جهادی هیئت رزمندگان اسلام شهرستان با دعوت از پزشک متخصص قلب از شیراز اردوی جهادی سلامت با ویزیت رایگان شهروندان لنده ای و خانواده های معظم شهدا در حسینیه ثاراله راه اندازی شد.

سرهنگ پاسدار روح الله ویسی افزود: این اقدام در راستای توسعه سلامت و توجه به نیازمندی های قاطبه شهروندان درحوزه درمان برای کمک به کادر درمان صورت گرفته است که در آبنده نیز با دعوت از سایر متخصصین در قالب اردوی های تخصصی پزشکی جهادی نیز برگزار خواهد شد.

وی تاکیدکرد: در یک ماهه گذشته نیز اردوی جهادی با حضور پزشک متخصص داخلی، ماما، دامپزشک همراه با داروی رایگان در یکی از روستاهای بخش موگرمون به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه لنده  نیز راه اندازی شده بود.

ویسی تاکیدکرد: امیدواریم بتوانیم در زمینه رفع نیازمندی های درمانی و بهداشتی شهروندان به خصوص روستائیان با همکاری سایر ادارات بتوانیم خدماتی را ارائه دهیم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

 
تبلیغات سروش زیر خبر

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87